Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fedeles macskavécét használunk...

Fedeles macskavécét használunk, szilikonos alommal, de a vécé bent tartja a szagot, emiatt a cica nem akar belemenni. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Ugye a szilikonosba többször pisil, de emiatt nagyon durván ammóniaszag van bent, ilyenkor a cica nem akar belemenni, csak ha leszedem a tetejét, és kiszellőzik, vagy kitámasztom neki az ajtót. Nem nagy dolog neki leszedni, de sokkal jobb lenne, ha a szag sem jönne ki, és a cica is bemenne. Esetleg rászerelni egy mini szagelszívót? :D
2014. jan. 26. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Én olcsó, Biolux almot használtam, nyitott tálcával, nem hogy ammónia szaga nem volt, hanem semmilyen, még közelről sem lehetett érezni, pedig két macska használta. A koszos részt ha arra jártam, de legalább naponta kiszedtem, kb. hetente kimostam.

Egyetlen egyszer vettem drága szilikonos almot, nem vált be.

2014. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak a fűrészpor is bejön. Nincs neki rossz ,ammónia szaga. A szilikonasat is szereti de az drága.
2014. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom,hogy a cicám sohasem szokta meg a szilikonos almot,keresett magának egy sarkot,és oda végezte a dolgát.Amióta Mitzy csomosodó almot vettem,minden rendben van.
2014. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én cicáimnak semmi gondjuk nem volt a szilikonossal és szaga sincs.
2014. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Régen mi is sima betonitos almot használtunk, aztán 2 éve rászoktunk a szilikonosra (14 éves cica). Ha jól tudom, nem is szabad fedeles cicavécében szilikonos almot használni... Mert amúgy a szilikonos alom szagtalan... Mondjuk én a pisit is kiszedem belőle, tehát nincs mitől szagának lennie, de próbáld meg fedél nélkül!
2014. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szilikonos almot NEM SZABAD zárt vécével használni!! igy nem csoda hogy büdös, normál helyzetben nincs is szaga!!
2014. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ajtot meg eleve nem isz szoktam rajta hagyni, mert még a bentonitosnak is kell minimális szellözés..
2014. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is szilikonosat használtok 2 macskára. eszembe sem jutott zártan használni mert úgy csak a lényege nem működik. egyébként nem is büdös, takarítani kell.
2014. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és amúgy miért pisil ebbe többet, mint a simába? ezt még nem sikerült megfigyelnem náluk..
2014. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!