Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi kandúr cicám alkalmazko...

Renipotter kérdése:

Sziámi kandúr cicám alkalmazkodni fog és megbarátkozik a tényekkel?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos, kandúr, sziámi szobacicám. A múltkor volt szerencséje itthon egy kiskutyával találkoznia, de roppantul barátságtalan volt vele, ami még érthető, de minket is támadott volna,meg fújt ránk. A párommal elérkezettnek láttuk, hogy legyen egy szintén bent tartott,kistestű kiskutyánk és arra lennék kíváncsi, hogy a cica meg fogja őt szokni? Nem fog elmérgesedni velünk szemben is? A kutyus jövetele már nem kérdéses.

2014. jan. 27. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az én sziámim tk-s,de kiderült,hogy tk-s szaporító:-( már csak volt immáron hat éve...elhoztuk 8 hetesen, 1 éves korára kiestek a fogai, állandó íny és fülgyulladása volt, 3 kg volt a max súlya,pedig kandúr volt,ivartalan, és márkás kaját evett husival kiegészítve...állandóan beteg volt,mire az orvos rájött,hogy vesedaganata van,mely az egész testében áttétes...meghalt 7 évesen,az élete nagy részében nem volt jól,csak mi nem mindig tudtuk. Kérlek ivartalanítsd,ne akarj ilyen beteg cicákat mint az én kis kincsem volt!
2014. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egy percig sem tenyészteni szerettem volna, hanem hogy legalább egyszer átessen a szűzkeresztségen, hiszen nem vagyok tenyésztő. A heréltetés pedig nem volt kérdéses, nem hiszem, hogy sokáig tudnánk úgy együtt élni, hogy nyugodtak is maradunk tőle. :D Szóval nem kell izgulnia senkinek, a cica nem fog szaporodni. És a kutyus a napokban érkezik, és nem lesz gond az összeszoktatással sem, mert időm az bőven lesz rájuk... :) Köszönöm az eddigi válaszokat, persze amelyeket tudtam használni! :)
2014. febr. 3. 18:56
 13/14 anonim ***** válasza:
a cicáknál általában, ha átesik a szűzkeresztségben, azonnal kiscicát is csinál....egyébként nekik mindegy, hogy átesnek-e a szűzkeresztségen, ez náluk ösztön, nem élvezet. Nyugodtan mehet most is ivartalanításra:)
2014. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy szextől is összeszedhet bármit, de lelked rajta. Nekem nem érne meg annyit, hogy ki tudja milyen embernek kiscicákat csináltassak vele, miközben kockáztatom az egészségét, akár egyetlen egy alkalommal is.
2014. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!