Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fájdalmat okoztam a cicámnak!...

Fájdalmat okoztam a cicámnak! Szerintetek megútál most?

Figyelt kérdés

Fiú cica,kb 4 hónapos lehet. Mostanában nagyon agresszíven játszik. Anyumék nem csinálnak ellene semmit. Én próbálom nevelni de nemigazán tudom,bántani nem akarom.


Ma reggel mikor felvettem olyan erősen beleharapott a kezembe,és elkezdte kb marcangolni,hogy eldobtam,de nagyot esett..Rá a lábára..Borzasztó volt látni,csak nyekkent egyet utána sántítva beszaladt az asztal alá.


Próbáltam megsimogatni de akkor a földhöz lapult,csúnyán nézett rám és járt a farka. De közben mindenhová követett.

Adtam neki párizsit. Egész reggel sírtam miatta, nem akartam neki sérülést okozni! :(


Utána odajött magától,és dorombolva az ölembe feküdt, már nem is sántított annyira.

Utána eljöttem suliba,de egész nap rajta jár az eszem.


Mostanában ingerültebb vagyok vele és kicsukom a szobából mert olyan pofátlan hogy belemászik a tányérba mikor eszel és nem lehet leparancsolni. De nem akarom megütni.

Amikor játszik akkor is nagyon durván viselkedik.


Olyan bűntudatom van. Nagyon rosszul kezeltem a helyzetet,ugye? :( :'(



2014. jan. 29. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már sokszor átestem ilyesmin.Nem olyan nagy dolog ez.ez van amikor rálépsz a cicád mancsára miközben kaját kér. Egy darabig mérges lesz de utána elfelejti.
2014. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A kismacskát (sőt minden kölyköt) az anya is "durván" kezeli, ha helytelenül viselkedik. Fogd meg a nyaka fölött a bőrénél fogva, és rángasd meg. Ha nem jelzed, hogy nem jó az, amit csinál, honnan tudhatná?
2014. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem akarsz neki fájdalmat kozni akkor amikor ilyen durván viselkedig spricceld le vizzel vagy bökd meg az orrát.
2014. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez már velem is megtörtént párszor, de néhány óra múlva elfelejti. Az anyukája sem éppen gyengéden neveli, ha nem büntetsz sosem tanulja meg.
2014. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!