Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok tuti módszert, amivel...

Tudtok tuti módszert, amivel távol tudnám tartani a szomszéd macksákat a kertemtől/macskámtól? Itt rajoskodnak!

Figyelt kérdés

Kaptam egy macskát. Mindent be is rendeztem neki, szigetelt ház, etetem, itatom, gondozom! De a szomszéd macskáks most elkezdték bepróbálni! Ő bent van a házában, a szomszéd macskáks, meg meg akarják folyton pofozni! Az ablakból szoktam kikopogni, csapkodom az üveget, hogy húzzák meg magukat, de le se szarnak! Minden éjjel jönnek, és 2-3 an körbe vennék a macskámat, és bántanák!


Azért álljon meg a menet!


Tudtok jó módszert, amivel elküldhetem őket a mamájukba, hogy "rajoskodjanak" máshol?



2014. jan. 29. 22:17
 1/4 Zoli1204 válasza:
Szerezz be egy kutyát is amelyik nem bántja a te macskád, úgy értem tanísd be. Szerintem ez beválna ;)
2014. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
macskakaja + patkányméreg
2014. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nemes egyszerűséggel ha jönnek a macskák, te rombolj ki aeprűvel a kezedben, vagdosd meg őket, ne nagyon, csak annyira, hogy azért érezzék a törődést! Előbb-utóbb már át sem mernek menni! :) A szomszédunk macskáját is így szoktattuk le arról, hogy telefossa a kertünket minden áldott este. Sok sikert!! És a második válaszoló kommentjével ne foglalkozz, mert megölni nem kell. Sőt, ha valaki megtudná, hogy patkánymérget raktál a kajájába, mehetnél a dutyiba, vagy pedig súlyos pénzbírság állatkínzás miatt. Meg benne van a pakliban, hogy a mérges kaját a macskád is megkóstolja és nyekli!!
2014. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*seprűvel
2014. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!