Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van lány macskák számára...

Van lány macskák számára fogamzásgátló injekció? Ez mennyi ideig hat, mikor adható be először és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 19:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

szerintem nincs

de ha lenne is nem egyszerűbb ivartalaníttatni???

2009. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Van ilyen, 4-5 hónapig tart a hatása, de nem ajánlatos rendszeresen használni, mert hosszú távon durva mellékhatásai (méh-, emlődaganat) lehetnek. Nekem egyszer kaptak a macskáim, és totál megzavarta őket, unatkoztak, híztak, nem tudtak mit kezdeni magukkal. Többet nem is kaptak. Ha nem akarsz kismacskákat, jobb az ivartalanítás.
2009. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Egyszer szeretnék kiscicákat, csak nem az első tüzelésekor, mert szerintem akkor még nagyon fiatal. Természetesen azután ivartalanítva lesz!

Köszönöm!

2009. dec. 5. 20:15
 4/24 anonim ***** válasza:

az első tüzeléskor ne engedjétek ki ennyi.

sok hormonális gondot okozhat a fogamzásgátóló, és mindemellett ami tényleg beválik elég drága.

2009. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Tenyészmacskáknál szokták csak használni.Mert drága.

Zárd be!

2009. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kinti macska! Nem tudom hova bezárni 1 hétig...

de köszönöm!

2009. dec. 5. 20:41
 7/24 anonim ***** válasza:
11%

1 hétig nem engeded ki... Nagyon bonyolult.

Előbb méhgyulladás (vagy daganat) az injekciótól utána meg meg is születed... Gratulálok. Le kéne vágni a hülye fejed amivel ezt kigondoltad.

2009. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Valószínűleg az összes injekciót kapott macskának ez a sorsa: Előbb méhgyulladás (vagy daganat)... te hihetetlen okos vagy!

Hogy be tudom-e zárni vagy sem, azt majd én eldöntöm, jó?! Nem ismered milyen körülmények között élek, úgyhogy ezt bízd rám!

Többet nem kell válaszolnod! Köszönöm!

2009. dec. 7. 08:09
 9/24 anonim ***** válasza:
Van! 3 hónapig hat, és kb. 2500 ft! Egy darabig én is oltattam vele a macskámat, de végül rászántam magam, és ivartalaníttattam. Használ! Nem vinnyog a tüzelés miatt, amint hat!
2009. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
1%
Nem tudom egy ilyen irdatlanul buta és önző hárpia hogy mer az én eszemen gúnyolódni... Nem érdekel milyen körülmények között élsz. Ha csak nem vagy hajléktalan be tudod zárni a macskádat. Egyébként meg ha érdekel nem, minden macskánál okoz ilyen szövődményeket, csak több, mint az esetek felében.
2009. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!