Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magyarországon állítólag 2...

Magyarországon állítólag 2 millió kóbor macska van. Ezt hogyan és ki állapította meg?

Figyelt kérdés

A macska alap esetben folyton kóborol, még ha van is hova hazamennie. Ha nyáron körbenézek, azt látom, hogy a legtöbb "kinti" macska le van soványodva és folyton kószál valamerre. Én személy szerint nem tudnám megmondani, hogy melyik kóbor és melyik nem. Azt sem hinném, hogy sima átlagolással megsaccoltak valamit, azt' kész. Tudja valaki, hogy ezt az eredményt mégis hogyan kapják meg?


(Egyébként ezt az adatot itt olvastam:

[link]



2014. jan. 31. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Mivel, tavaly tavasszal ez volt a feladatom közmunkán. El tudom mondani, hogy megkérdezünk mindenkit kinek mi van stb. s így jön ki valahogy ez a szám. Ez csak egy becsült adat semmi több.
2014. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Micsoda véletlen! :) Köszönöm szépen!
2014. febr. 1. 18:28
 3/3 anonim válasza:

Nem véletlen, egyszerűen csak láttam a kérdést! ;)

Őszintén szólva, én csak a gólyákat, aztán a kutyákat írtam össze. Ezért írtam, hogy igen, úgy jön ki hogy összeírják kinek hány kutyája,macskája stb. van.

2014. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!