Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megsérült cica. Mit tegyek?...

Megsérült cica. Mit tegyek? (bal hátsó láb)

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kiscicám..Megsérült a lába nem tudom talán leesett vagy valami sokszor felordít..lefektettem simogatom dorombol (úgy tudom ez csillapítja a fájdalmat ) meg adtam neki egy negyed fájdalomcsillapítót tejbe.. nem tudom kórházba vinni. Mit tegyek még vele? Sántítva de jár.. Annyira sajnálom szegényemet ahányszor felordít folynak a könnyeim..
2014. febr. 1. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, embernek való gyógyszert nem igazán kellene adni neki... orvos kell! Miért nem tudod elvinni?
2014. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
megkérdeztem egy gyógyszerészt ő mondta,hogy egy keveset adhatok neki...mert nagyon drágák az állatkórházak nem tudom mennyiért néznék meg egyáltalán..(össz-vissz 3000ft-om van)és jelen pillanatban a közlekedés sem megoldható mert messze van a város
2014. febr. 1. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak meghúzódott, vagy beütötte, szóval nem kell rögtön a legrosszabbtól félni. Nincs eldeformálódva a lába?

Tartsd meleg helyen, figyeld a mozgását, romlik-e. Ha nem javul, vagy romlik, mindenképp doki. Ha nincs pénzed, kórházakban általában van részletfizetési lehetőség.

2014. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most békésen alszik, néha felkel megnyalogatja magát és alszik tovább..nem deformált a lába és természetesen bent van a lakásban..Nagyon remélem,hogy nem komoly és pár nap múlva helyre jön..mire kell figyelnem? Esetleg feldagad vagy ilyesmi?
2014. febr. 1. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, ha feldagad, fokozódik a cica fájdalma, vagy romlik a sántítása, lázas lesz a cica (a fülén érzed, ha rendellenesen meleg), esetleg abbahagyja az evést/ivást, akkor mindenképp orvos.

Az enyém egy éve leesett egy létráról (az ég tudja, minek mászott fel), két napig sántikált, de aztán helyrejött :)

2014. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem neki sem lesz komolyabb baja pár fájdalmas napon kívül olyan kis fiatal még...most megfogtam a fülét normális hőmérsékletű a lába sem dagad.Közben pedig írtam egy e-mailt egy állatklinikának ha mást nem lássanak el tanácsokkal vagy ajánljanak olyan helyet ahol legalább ingyen nézik meg
2014. febr. 1. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Oké,jobbulást a ciccnek :)
2014. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a nevében is :) én pedig a hasznos válaszokat és a segítőkészségetek
2014. febr. 1. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Enyém az összes komment! :) Szívesen.
2014. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ne haragudj erre nem figyeltem,de a köszönet ugyanúgy érvényes :)
2014. febr. 1. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!