Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskámnak kiveszik a...

Ha a macskámnak kiveszik a petefészkét, akkor ugye felborul a hormonháztartása. Ezek szerint a viselkedése is megfog változni? :/

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Ha mégis akkor pozitív irányba. Nyugodtabb lesz.
2014. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem fog változni. :) Én jövő héten viszem a 4.et. :D
2014. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig veszik ki, van, amikor csak elkötik. Amúgy nem változik meg a viselkedésük számottevően az ivartalanítástól. Valamennyire változhat, de nem feltétlenül végleges, és nem is kiszámítható. Nekem ivartalanítás után a nőstényeim egy ideig egyfolytában nyalogatták egymást, de aztán leszoktak róla. :)
2014. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én két lánycicám viselkedése sem változott semmit.jókedvűek,játékosak maradtak.
2014. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Max a méhet nem veszik ki, de a petefészket sose hagyják bent, mert ugyanúgy ivarzana! Hogyne vennék már ki? Ki az a barbár, aki csak elköti?
2014. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Maxitabi ***** válasza:

Normális állatorvos teljes ivartalanítást végez,azaz eltávolítja a méhet is.Erre figyelni kell,mert a bennmaradó méh elrákosodhat,amit meg természetesen nem akarunk.Sokkal több betegséget lehet megelőzni a teljes műtéttel!!

Pont most írta valaki, hogy rákos lett az állat,mire kiderült, hogy a méhe benn van-ők meg azt hitték évekkel ezelőtt,hogy azt is eltávolították..menthetetlen szegény..

2014. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Biztos vagyok benne, hogy az az állatorvos érti a dolgát, és a méhet is kiveszi. Ismerem már régről. :)
2014. febr. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!