Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyiben változott meg a...

Mennyiben változott meg a cicátok viselkedése ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

Van egy édes, kölyök macskám, aki rengeteget játszik, kis őrült, de ezt szeretem benne, nem szeretném, ha megváltozna.


Most 8 hónapos, 2 hét múlva ivartalanítják. Tüzeléskor, egyelőre nem produkál irritáló dolgokat.


Elgondolkodtam, talán nem lenne érdemes ivartalanítani, ha elvesztené a vadócságát.

Ha felnőtté válik amúgy is lenyugodna? Várjam ki és élvezzem játékosságát, amíg lehet?



2014. febr. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az én macskám szerintem ugyan olyan maradt. Illetve felnőtt :D Minden kismacska sokat játszik aztán egyre kevesebbet. Bár az én cicám állandóan szaladgál mikor nem alszik meg furkálódik.
2014. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nálunk nem volt kérdés az ivartalanìtás.egy kandúr cicát fogadtunk be panelba amit egy kocsiból raktak ki.a játékossága nem fog változni már két éves de egy papìrzsepivel is képes szórakoztatni magát.a kedvence a csörgős labda.

Amiben változott hogy dorombolósabb lett és ölbemászós,ami előtte nem volt elmondható.

nincs megőrülve amikor a többi macsek tüzel.ninvs spriccelés.jól döntöttünk

2014. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem változott, ugyanolyan játékos mint előtte volt.
2014. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:
Semmi nem változott -épp egymást kergeti a kandúr és a nőstény macskám a lakásban körbe-körbe,játszanak. Mindkettő ivartalanítva van, már 4 éve.Mégis naponta minimum kétszer van nagy dáridó. Az ivartalanítás nem változtatja meg az alaptermészetét,de ahogy növekszik és idősödik,amúgy is nyugisabb lesz majd-de az nálatok nagyon messze van...
2014. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem lánycicáim vannak ivartalanítva.én is féltem nem okozok e bajt nekik ha megműtik őket,de hála az égnek,nem lett semmi gond évek óta.csak híztak egy kicsit,és ugyanolyan játékosak mint előtte.időnként persze lusták.A KANDÚROKNÁL,úgy tudom ivartalanítás után megnő a húgykőképződés mértéke.kérdezd a dokit,ha ez aktuális lesz.
2014. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!