Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám terrorizálja a...

A macskám terrorizálja a kutyámat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 kutyám van. A másik kettő kutya rászól a cicára, ha nem tetszik nekik valami. Őket nem is piszkálja. A 3. kutyámra viszont szabályosan vadászik a macska. Ráugrik a hátára. Mindig leszídtuk ezért a tettéért, de semmit nem ért. Ez a kutyusom meg menekül előle, felsikít, ha ráugrik a cica. Tehát nem támad vissza. Mi lehet a megoldás, hogy a cica leszokjon a kutyám terrorizálásáról?
2014. febr. 11. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Faraszd ki a macskat, jatssz vele eleget.

Szoktad nezni a Pokoli macskak sorozatot? Nagyon sokat tanulhatsz belole!

2014. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sempai ***** válasza:
30%

Keményen nyakon kell vágni a macskát. Abból érteni fog. Vagy elektromos nyakörv a macskára, bár nem tudom macskákra van-e ilyen.


Aki nem tudja a szándékát megértetni egy állattal, arra az állat rátelepszik és előbb-utóbb terrorizálni fogja... Sok ilyet láttam. Az állatok nem értenek abból, hogy : "Jaj cicukám ilyet nem szabad csinálni...."


De abból igen ha jól odavágsz...

2014. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én valami állattartásról szóló könyvben olvastam, hogy ha a macska megrágja a szobanövényt, fültövön kell lőni vízipisztollyal, mert a rászólást lehet nem érti meg vagy csak nem akarja megérteni, verni meg nem kéne, ezt a büntetést viszont összeköti magában a cselekedettel, de mégsem olyan brutális mint a verés. Esetleg kipróbálhatod.
2014. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
A második válaszadóra kéne elektromos nyakörvet adni, meg szétverni, ha épp olyat csinál ami nem megengedett....
2014. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sempai ***** válasza:
0%
a 4. válaszadónak: Te sem neveltél még állatot, csak nyünyükézted... :)
2014. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ha majd lesz gyereked, akkor azt is úgy neveld, mint ahogy az állatot szoktad.. ;)
2014. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
100%
Egy macskánál veréssel egyetlen dolgot lehet elérni, hogy megutálja az embert. A vízipisztoly hatékony, szerintem megérne egy próbát. Egy kis citromolajjal kombinálva varázsszer tud lenni. A macskák alapból is utálják a citromszagot. Ha a negatív élményhez köti, és megérzi a kutyán is a szagot, az hamar megérteti vele, hogy mit nem kéne.
2014. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Semmi! Majd ők elrendezik maguk! Ha a kutyád olyan nyámnyila hogy nem "szól" vissza rá, akkor meg is érdemli! Nekünk is volt ilyen, csivavára mindig ráugrott, lerántotta a földre, és szétharapta a kutya már nyüszített! Aztán nem tudom mi történhetett, de fordult a kocka!!! Nem kell összesz@rnod magad, ha annyira rossz a kutyának amit csinál vele, akkor úgyis rászól, akármilyen kis félénk is az a kutya! :)
2014. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!