Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskámnak...

Mit tegyek ha a macskámnak lezsibbadtak a végtagjai?

Figyelt kérdés
A macskám teljesen jól volt a mai nap folyamán, de úgy 2 perccel ezelőtt elkezdett nyávogni és az összes végtagja lezsibbadt... csak a fejét meg a farkát tudja mozgatni most mit tegyek?? Lehet hogy agyvérzést kapott??

2014. febr. 12. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk vidd orvoshoz!
2014. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy este negyed 9-kor még van állatorvos. Sőt ha felhívjuk még ki se jön, mert egy paraszt.
2014. febr. 12. 20:20
 3/10 anonim válasza:
És honnan tudod, hogy zsibbadt? Sosem hallottam ilyet, hogy egy macskának megmacskásodik a lába.
2014. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lezsibbadt. Sőt tudom! Vidd el állatorvoshoz mihamarabb. A Fiptől és a Leukózistől is vannak ilyen tünetek. De csak a doki tud biztosat mondani. Én falun lakom. De 20 kmre van doki aki ilyenkor is rendel. Ez sürgős eset. Bármelyik elválalja. És nem biztos hogy paraszt. 3000 forintot csak ki bírsz. :) Ha még most is tax még holnap sem javul a helyzet, akkor sürgősen keress egy dokit vagy állatkórházat. Neked sem esne jól ha szenvednél..
2014. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minél előbb kerüljön az állatka orvos elé!
2014. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orvos!! Remélem már elvitted!!! Vannak ügyeletek és a dokit ha kihívod kötelessége kijönni, vagy fel is jelentheted, de az biztos, hogyha ilyen paraszt, az én macskámhoz tutira nem nyúlna! Csak olyan orvos nyúlhat hozzá, aki nem a lovéért csinálja az egészet, hanem az állatokért és ez látszik is rajtuk, pl az én dokim egy megbízható, állatszerető(mert van aki nem az állatorvos létére, csak tudnám akkor miért csinálja, meg egyáltalán hogy nem lehet megszeretni őket munka közben) orvos!!
2014. febr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, mi lett szegény cicával? :(
2014. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! :) Felhívtuk az állatorvost és igazam volt... nem jött ki, úgyhogy felhívtunk még 2 másikat, mire a harmadik sikeresen ide ért. Megvizsgálta, adott neki egy injekciót, aztán azt mondta adjunk neki tejet és reggelre már semmi baja nem volt. :) Valami idegi alapon volt nála... és lehet hogy még többször is előfordulhat :/
2014. febr. 13. 17:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy azt mondta hogy adj neki tejet.. Attól nagyon menni fog a hasa.. És ki is száradhat.. Furcsa egy doki lehet... Inyekció minek, ha meg sem vizsgálta rendesen? Gondolom antibiotikum volt. Érdekes...
2014. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen.. errefelé nem lehet állatorvosnak nevezni valakit..Sőt szerintem az se biztos hogy van orvosija.. Egyébként én is úgy tudtam, hogy a macskák laktóz érzékenyek, viszont az enyémnek nem lett baja a tejtől, és már enyhültek a tünetei. Időnként még lezsibbad, de már maximum csak fél órára. Volt, hogy a fél napig feküdt szegény és mozdulni sem tudott. :(
2014. júl. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!