Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek lesz e komolyabb...

Szerintetek lesz e komolyabb baja a cicámnak? Túléli?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre hogy a cicámmal nincs rendben valami.Nem viselkedett ugy mint régebben.Azután észre vettem hogy a seggét nyalogatja. Megnéztem és teljesen ki volt tágulva. Szerintem elvetélt.
2009. dec. 8. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

úú szegény:(

irány a doki szerintem!Jobbulást neki!

2009. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor terhes volt. Ha nem szeretnéd h a cicád meghaljon vigyétek el állatorvoshoz. Mert ha a kiscicák benne akkorák volak már, h akár meg is születhettek volna csak fentakadt az egyik, akkor sürgősen doki, mert a meghalt kiscicák miatt az anya is belepusztul.
2009. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk elvetélt egyszer a cicus. Megviselte őt egy kicsit, de kapott egy szurit és rendbe jött. De feltétlen ki kell hogy "tisztuljon" a méhe, nem maradhat benne semmi! Ne félj túléli! Csak vidd el dokihoz!
2009. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Méhösszehúzó oxitocin injekciót fog kapni (kb 2000 Ft), és antibiotikumot az esetleges fertőzés elkerülése végett. Figyelgesd, ha belázasodik, akkor nagy a baj, azonnal ügyelet!


Finoman megtapizhatod a pocakját, hogy van-e bent valami. De csak nagyon finoman!

2009. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehetséges hogy megszült és eldugta a cicákat?
2009. dec. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!