Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutya, macska az agyba?

Kutya, macska az agyba?

Figyelt kérdés
Ti beengeditek? Nem feltetlen egy bernathegyirol beszelek... De erdekel hogy a nagytestueket beengedik e az emberek:D en kistestueket es macskat mindig beengedem, imadok veluk aludni, igy a maganyos ejszakakon sem vagyok egyedul es van ki hozzambujjon:) 1-2-3 naponta atmegyek az agyon egy szorszedovel es kesz, a kellemetlen reszet is letudtuk..

2014. febr. 13. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10 macsek van bent, egy részük velem alszik, kutyákról nem tudok nyilatkozni, csak kinti illetve egy bejárós kutyusom van :) de ha bent lakna akkor valószínű beengedném az ágyba :D
2014. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En bulldogommal alszok edesanyam meg argentin doggal ((: van amikor a konyhai szekben ul es nezeget .. O is a csaladunk tagja (:
2014. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én egy spániellel alszok :D
2014. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt Neked kell érezned, hogy beengeded e a nagyobb testű kutyát az ágyba! Ha tiszta és ápolt akkor nem a méret a lényeg! Velem 2 cica alszik! :-) De ők csak benti cicák soha nem voltak még kint!:-)
2014. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

2 kistestű kutyám van velem alszanak az ágyban :)


Ha lenne nagyobb testű azt is felengedném.Hiszen tök mind1 hogy milyen méretű én tudom,hogy rendszeresen ápolva,fürdetve,féreghajtózva,oltva van :)

2014. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hahaaa nálunk skótjuhász aludt a bent a házban! Hol a fotelban, hol az ágyban, hol a padlófűttésen! :) És mikor kisebb kutyáink lettek, azok is ágyban aludtak, így hogy otthonról ezt tanultam, természetesen a macskám sem járt másképp-velem alszik :)
2014. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Két nagytestű kutyám van lakásban és három macskám.

Amíg egyedül voltam velem aludtak, akkor szoktak le róla mikor a mostani barátommal összekerültünk. Nem zavartuk őket, de nem fértek el kényelmesen, inkább leszoktak az ágy mellé. Aztán jött egy baleset nálam, elég "steril" környezet kellett a gyógyuláshoz, úgyhogy a barátom már a kórházi időszakom alatt elkezdte kiszoktatni őket a hálóból. A nappaliban ugyanúgy feljárhatnak az ágyra, de már nem alszunk együtt.

2014. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

En kinti kutyat sose engednem be:S pl anyukamnal van olyan kutya aki szinte mindig kint van csak estere jon be es hat akkor fuj.. Kint van rgesznap a sarban, koszban es be az agyba.. Na olyat nem engednek be.. De majd akarok egy nagy bentit is azis csak pisilni jar majd a kertbe es velem alszik:D^^

Nekem sincs kinti macskam:D csak szobacica. Ezis akkor latott utoljara tájat, mikor kinezett az ablakon..

2014. febr. 13. 13:51
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem macskám van, inkább benti, csak nyáron szokott a jó időben kimenni.

Tiszta, szoktuk fürdetni, a szőre se igazán hullik.

Mióta itt van velünk, csak az ágyban alszik.

Jó alvó, nem szokott éjszaka zörögni, vagy hasonlók, tehát nincs vele semmi gond.

2014. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát azt meg nézem ha a kutyának megmondod hogy csak pisi aztán menjen be! Nem vagytok normálisak, miért kell a kutyát vagy a macskát bezárni????? Ti örülnétek ha bezárna valaki titeket és csak a wc-re mehetnétek ki?
2014. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!