Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy macska tüzel akkor...

Ha egy macska tüzel akkor nagyon szokott nyavajogni? Meg akkor esténként is szokott ugye?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert pénteken vinném ivartalanitani, de nyavajogni szokott. De ahogy észreveszem olyankor mindig akar vmit, mert ha megkapja azt akkor abbahagyja. Olyankor ha tüzel akkor megállás nélkül "dalol" még este is? Köszi a válaszokat, csak nem akarom hogy elviszem és nem veszem észre, hogy tüzel és vmi baja lesz! Egyébként most 10hónapos....de még én sose vettem észre, hogy tüzelt volna. (Bár ugye télen elvileg nem szoktak. Ugye?) Benti cica amúgy....

#tüzelés #Macska ivartalanitás
2014. febr. 16. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egy macska tüzel még a szomszéd faluban is hallatszik :)

Nagyon jó döntés, hogy ivartalanítod, bárcsak mindenki ilyen felelősségteljesen gondolkodna.

2014. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) miatta meg miattunk is viszem el. :) Egyébként ha tüzel este is szokott nyavajogni ugye?
2014. febr. 16. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt biztos tudnád, ha tüzelne. Olyankor földön hempereg, emelgeti a fenekét... szóval nem csak hangokat ad. Jó döntés az ivartalanítás! Ilyenkor már nagyban tüzelnek, a szokásosnál melegebb tél is megbolondította a cicák hormonjait.
2014. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát épp ezért félek, hogy ő is tüzel csak nem veszem észre és igy viszem majd el és vmi baja lesz :/ mert orvos nekem is azt mondta decemberben hogy január februárba kezdik el....és lassan február vége.. :/
2014. febr. 16. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha én vmi miatt nem venném észre és elvinném ugy orvoshoz akkor ő észrevenné rajta?
2014. febr. 16. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd el, meg kell mondani a dokinak, hogy nem vagy biztos a dologban. Ő észre fogja venni.
2014. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a segítséget! :)
2014. febr. 17. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!