Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj ha a nemrég lefialt...

Az baj ha a nemrég lefialt macskám, emlői nagyon bevannak keményedve, mondhatni kőkemények?

Figyelt kérdés
Féltem nagyon, csütörtökön vinnénk ivartalanítani.

2014. febr. 18. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kiscicákkal mi lett?
2014. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3 volt 2db vasárnap el lett ajándékozva egy pedig megmaradt.
2014. febr. 18. 23:15
 3/12 A kérdező kommentje:
Most hagyjam hogy szopjon a kiscica vagy ne?
2014. febr. 18. 23:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Hadd szopjon, ha felgyülemlik a tej, emlőgyulladása lesz (vagy már van). Mennyi idősek a cicák? Szerintme míg teje van nem lehet ivartalanítani, de kérdezd meg a dokid
2014. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy az nem gond.
2014. febr. 18. 23:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Okés, a kiscica nyugodtan szophat :) és örülök, hogy az ivartalanítás mellett döntöttetek ;)
2014. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát azért én félek tőle vagyis féltem tőle hiába mondja annyira mindenki hogy rutinműtét! :(
2014. febr. 18. 23:28
 8/12 anonim ***** válasza:
hány hetesek voltak a cicák hogy még szopnak de már ellettek passzolva??
2014. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a fura. Kicsit korai, nem?
2014. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem adtad túl hamar oda a kicsiket? Hívj fel egy dokit és ő jobbat tud mondani. :) Ha engedi hogy a kicsi cicizzen, akkor nem fáj neki. Ha a kicsi cica jól lakik és már nem négy az anyja után szopizni és nem is éhes, akkor jön belőle a tej. Ami jó. De jó lenne legalább felhívni az állatorvost, hogy mondjon valamit vagy adjon tanácsot. Addig is óvatosan maszírozd az emlőit, hátha segít valamin. Ha hagyja akkor nem fáj neki. De ha fáj neki, akkor doki! A kicsinek nem szabad bolti tejet adni, mert a hasa menni fog nagyon és még ki is száradhat. Úgy tudom hogy amíg egy macskának van teje addig nem fog párzani. De nem árt erről utána kérdezni pár dokitól és utána olvasni sem. De tényleg, nehogy megint cicákat várjon. :)
2014. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!