Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rossz tapasztalatok ivartalaní...

Rossz tapasztalatok ivartalanítással kapcsolatban? Ha jó tapasztalatod van azt is szivesen elolvasnám!

Figyelt kérdés
(Miskolci Àllatkórhàz)

2014. febr. 20. 00:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Csak jó. Az a rossz csak benne ,hogy utána egy pár napig kába a macska. De ezért a kicsiért megéri hisz meghosszabitod a cicád életét. Az ivartalanitás a leg rutinossab műtét. Olyan mint az embereknél a mandula vagy a vakbél kivétele. A komplikáció esélye 1%. Ha cicád egészséges akkor pedig 0,1%. A miskolci állatkórházban szeretnéd ivartalanitatni??? Ne ,félj egy állat kórházban minden megvan ami kell. Intubálják a cicát szóval megfulladni nem bir.
2014. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

10 macskán estünk túl az elmúlt 10 évben, ez egy rutin műtét. Minél fiatalabb annál jobban viseli, de amúgy egyikkel sem volt semmi baj, legkésőbb másnap reggel már olyanok voltak mint előtte, kivéve a lányokat, akik kicsit óvatosabban közlekedtek, mert régen még nem egy kis másfél centis lyukon ivartalanították őket, de manapság már a legtöbb helyen őket is úgy szokták.


Ivartalanítás alatti intubációval én még nem találkoztam, pedig mini rendelőtől nagy kórházig voltunk már mindenhol, egyszerűen semmi szükség rá.

2014. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz nincs! Csak jobb lesz tőle mindenkinek, a cica sem lesz "beteg" és te sem őrülsz meg a párzási időszakban, és persze másnak sem okozol gondot pl ha kandúrod van és kiengeded ivarosan!
2014. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nos,megtörtént aminek kellett...az ivartalanítás....! Nagyon kába és nem bírom elviselni hogy így kell látnom."kor műtötték ma du. szerintetek holnap reggelre akkor jól lesz?
2014. febr. 20. 18:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggelre semmi baja nem lesz! Ha fiú! Ha lány, akkor az még egy nap plusz kb!
2014. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kába volt az altatástól. Ez aznap tart, lánynál kicsit tovább óvatos utána, de innentől kezdve vagy 15 évig meg van oldva a nyugodt élet neked is meg neki is. Megérte egy napig "elviselni a látványát" nem?
2014. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
deee megérte :) már jól van! viszont olvastam egy olyat hogy nem szabad neki szárazkaját adni csak nedveset? A széklete miatt,hogy jol menjen...ez igaz ? :) O.o
2014. febr. 22. 00:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Ehet szárazat is csak kimélőt.Én a műtét után egy hétig Perfect Fit Sensitive táppal etettem ,mert az ilyen érzékeny emésztőrendszerre van. A tesóban is megveheted.


[link]

2014. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sose adtam nekik mást, nem lett semmi bajuk. :)
2014. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Külön kérdésben is kiírtam, de kiírom itt is, ha már pont erről beszéltek: ma ivartalanították a cicámat, de a műanyag körgallértól sem enni, sem inni nem tud. Ti ezt hogyan oldottátok meg?
2014. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!