Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek visszajön?

Valakixdd kérdése:

Szerintetek visszajön?

Figyelt kérdés
A 4 éves nőstény macskám 3 hete tünt el régebben is mindig elkóborolt de max. 1 hét mulva hazajött nagyon aggódom. A szüleim nem engedik h kiplakátoljam hogy eltűnt. Szerintetek visszajön valaha??

2014. febr. 23. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hét sajnos elég hosszú idő. Szerintem kevés esély van rá, hogy hazakerül.
2014. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de lehet hogy egyszer csodák csodájára előkerül. Amúgy a szüleid miért nem engedik hogy kiplakátold hogy eltűnt? Több esély lenne rá hogy megtaláljátok. (Ha nem ütötte el egy autó)
2014. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély hogy vissza jön. az én macsekom 1 év mondom 1 ÉV és énse plakátoltam.. csak be foggaták.. szerintem és haza jöt xdxd a szüleim el felejtették már a macsekom de én nem.. a helyesirásért meg bocs
2014. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szomszédoktól, hogy látták-e, sétálj kicsit a közelben, hívogasd stb. 3 hét elég hosszú idő, de van rá egy kis esély hogy előkerül.
2014. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megkerdeztuk hogy lattak e a szomszedok azt mondtak hogy ok se lattak mar 2-3 hete. De megengedtek hogy kiplakatoljam
2014. febr. 23. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
remélem vissza megy! A helyzet párzási időszak van,de a nőstények nem kóborolnak el! Lehet bezárták pincébe,garázsba,padlásra..vagy vki befogadta! Irj ha előkerült!
2014. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a biztatast varok..... deszerintem remenytelenul:'(:'(
2014. febr. 23. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lány cicám is lelépett 4 hétre,mikor csalogatták a fiúk.Hála égnek megtaláltam az utcánkban csont soványra fogyva,koszosan,és haza vittem.:) És persze utánna ivartalanítás egyből.
2014. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!