Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Költözünk, de nem vihetjük a...

Költözünk, de nem vihetjük a cicát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan helyre megyünk ahova nem tudjuk magunkkal vinni a cicánkat,más helyre nem tudunk menni,mert örültünk,hogy ez is össze jött már.2 éves a cica lány,ivartalanítva van.Lenne egy ismerősöm,akinek az anyukája befogadná,van neki másik cicája is.Vele alhatna az ágyban.De nem tudom,hogy meg tudná e szokni az új gazdit,helyet.A szívem szakad meg érte,de nem jut jobb az eszembe.Mit tegyek?

2014. febr. 27. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Menhelyen keresztül lehet hamar elkel vagy titokban tartjátok.A cicák az új gazdinál pedig a kezdeti ellenszenv után megszokják egymást,tudom eddig 23 macskám volt.
2014. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs jobb ötleted, addig az ismerősöd anyukájánál lehet a legjobb helye. Jól kell etetni, akkor valószínű másodrangú kérdés lesz neki az új hely.

Valaha a szüleim falun gazdálkodtak, voltak tehenek és rengeteg tej. A macskák annyit tejet kaptak, amennyi beléjük fért. Minden más mellékes volt számukra, még a szomszéd macskái is oda szoktak a sok tejre.

2014. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megszokná, csak adjanak neki időt. Két macska összeszoktatása van, hogy egy hét, de néha 3-4 hétbe is beletelhet.


Nem tudom mennyi időtök van, de más megoldás azért nem igazán van, mert mindenhol teltház van, és nem is nagyon szeretik az ilyet, mert rengetegen azt csinálják, hogy két nap - egy hét és nincs tovább helye, mintha addig nem tudták volna..

2014. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mindenképp a legjobbat szeretném a cicámnak.Tudom velem lenne a legjobb neki,de bízom benne,hogy meg szereti majd az új gazdiját.
2014. febr. 28. 14:26
 5/5 A kérdező kommentje:
És most,van még egy gazdi jelölt aki szeretné örökbe fogadni.:) Aminek nagyon örülök,mert nagyon jó helyen lenne ott is.És egyedüli cica lenne,ami az én macsekom álma.Nem viseli el a többi cicust.Így igazi kis hercegnőnek érezhetné magát.:)
2014. febr. 28. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!