Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 2 éves macskám nagyon...

Zozelelona kérdése:

Van egy 2 éves macskám nagyon vékony mindig hány és nem hizik de nem is férges elvitük állat orvoshoz és azt mondta nem tudja mi baja van szerintetek milehet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyetek masik allatorvoshoz, hatha az tudja mi baja.

Meg persze probalkozzatok masfajta etellel, hatha allergias valamire.

2014. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
másik ételt ki probáltuk de nem ment most fogjuk a keleti mellet lévö állat orvoshoz vinni! remélem töbet tudok meg majd én is
2014. márc. 1. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem férges, mikor féregtelenítettétek utoljára? Eszik egyáltalán?
2014. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz a dokitok, már elnézést. Egy normális állatorvos addig vizsgálja, amíg ki nem derül a probléma. Én felkeresnék egy másik orvost, sajnos elég sok dologtól lehet.
2014. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor lett féregtelenítve? Mit eszik? Széklete rendben van? Mit hány ki?
2014. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szilárdat hány? Mert ha igen az szőrcsomó is lehet ilyenkor érdemes neki Pl: whiskas anti hairball-t venni. De tényleg másik orvos kénne az talán tud biztosat mondan. Remélem jobban lesz a cicád.
2014. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hány a macska, nem hízik, vegyen neki Whiskast, majd a 4% állati mellékermék rendbehozza... :/


Jó lenne egy vérképet kérni az orvostól, hogy lássotok, van-e hiánya, van-e olyan szerve, ami nem működik megfelelően. Leukózisra is teszteljék.

2014. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!