Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb bolhairtó?

Melyik a legjobb bolhairtó?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 16:07
 1/10 anonim válasza:
100%
Én egy BioKill nevűt használok a cicámnál. Ez egy ilyen rovarirtó permet, tehát jó bolhára, hangyákra, poloskákra..stb Mezőgazdasági vagy háztartási boltban nézd meg. Én olyan 1500 Ftért vettem és tleg hatásos.
2009. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Mi most vettünk Frontlinet.Kíváncsi vagyok hogy ti milyen bolhairtót használtok.
2009. dec. 13. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Frontlinet használunk a cicákra, és meg vagyunk vele elégedve. Azelőtt kipróbltunk 2-3 fajta port (ami nem nagyon használt) és sprayt (amitől nagyon féltek a cicák, így alig fújtuk be őket, így nem is használt). A Frontline cseppeket könnyű a cica nyakára csepegtetni, annyit simán eltűrnek. És 4-5 hónapig nincs bajunk a bolhákkal, pedig kinn is járkálnak, nem szobacicák.
2009. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy ez a kettő a Frontline meg a Biokill nagyon jó.Köszi a válaszokat!
2009. dec. 14. 06:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint (melyek bolhaírtás terén sajnos számosak...:)) a Biokill akkor jó, ha a macsek már szétszórta a bolhákat a lakásban, és ott akarod kiirtani őket. Arra tényleg az a legszuperebb, bár a szalmiákszeszes felmosás is is részben hatásos. Viszont Biokillt tudomásom szerint nem lehet állatra fújni.

Arra nekem is a Frontline jött be, az tökéletes.

2009. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk van egy nyakörv is annak nem tudom a nevét,de használt az is
2009. dec. 15. 06:28
 7/10 anonim válasza:
100%

Szia!!!

A Frontline és az advantix a legjobbak szerintem. Kulancsra és bolhára egyaránt. Igaz elég drágák de hatásosak és több hónapig tart. Az advantix meg még anyibból jó mert a szúrólegyek ellen is használ.

2009. dec. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. dec. 19. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon szépen köszönöm!!
2010. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Betssyke válasza:
A Biokill az nagyon jó és lehet állatra is fújni van olyan kiszerelés is. Itt a linkje is: [link]
2010. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!