Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb ár-érték arányú bolhaírtó szer?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy ne veszítse el a hatékonyságát akkor sem ha a kutya megázik.

Ne fújogatós szer legyen (pl Neostomosan).


2010. dec. 31. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Én a Skudo ultrahangos kullancs-és bolha riasztóra esküszöm, két kutyámon még egyszer sem kellett cserélni, 6 hónapja van rajtuk, és azóta nem is láttunk kullancsot a kutyák közelében :) Ha pedig vízbe megy a kutyus, és megázik, ki kell szárítani, és jó lesz. De még e mellett szoktak kapni minden hónapban spot-ont, én a Frontline-t szoktam használni.


Ultrahangos kullancsriasztó: [link]

Spot-on: [link]

2010. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nem létezik! Hogyan képzeled a kutya megázik a szer meg mintha mi sem történt volna? Tanultál kémiát?
2010. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én használtam drága fürdetősampont de semmit nem ért


most vettem 300 ft-ért ampullát, literes üvegből lett kimérve, úgyhogy egy egész ebből kva drága, de elég az a kevés is, a bőrére kell kenni ilyen alkoholos izé ami beivódik a bőrébe

nagyon sokan ajánlották

2010. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én használtam drága fürdetősampont de semmit nem ért


most vettem 300 ft-ért ampullát, literes üvegből lett kimérve, úgyhogy egy egész ebből kva drága, de elég az a kevés is, a bőrére kell kenni ilyen alkoholos izé ami beivódik a bőrébe

nagyon sokan ajánlották de majd meglátom hogy működik

2010. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:

Nincs ilyen összehasonlítás. Vagy használ, vagy nem. Ha nem használ, az ára mellékes, ha meg használ, akkor meg kell venni.

Nekünk csak az Advantix spot-on vált be. Ha vizes lesz a kutya, az sem ront a hatékonyságán, 24 óra múlva újra hatékony. Egyetlen hátránya, hogy havonta újat kell rátenni, kutya méretétől függően 1100-1800 Ft-ért.

2010. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Frontline volt jó a kutyára. A szobában biokillt fújtam szanaszét, de az állatra a Frontline pasztát kentem, a tarkójára, a szőre közé, és teljesen jól bevált.
2010. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Nekem meg a frontline mellett 3 kutyám lett babéziás.

Immunisak már rá a kullancsok.

2010. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!