Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb bolhaírtó...

Melyik a legjobb bolhaírtó szer? Nagyon sürgős, mert tele van bolhával.

Figyelt kérdés
Már porral próbálkoztam 3x ismételtem,de nem hat.a nyakra cseppentős mikor hat?Mert már 3 hete a nyakára csepegtettem,de semmi változás!Segítsetek!!!
2011. jún. 13. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy milyen fajta cseppentős szert használsz, mert az olcsó vackok nem érnek semmit.

Neostomosan-nal le kell fürdetni a kutyát és utána rácsepegtetni egy hatásos szert (Advantix, Exspot).

A helyét is bolhátlanítani kell, mert könnyen visszafertőződhet.

2011. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ez már így marad. lehetetlen őket kiírtani, mi fél éve próbálkozunk. fürdetés, nyakörv, cseppentő, fújó, lakásban permet, semmi. ezek már überbolhák, elpusztíthatatlanok, sikeresen kiszelektálódtak és immunissá váltak mindenre.
2011. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a frontline bolhaírtót használjuk, de szerintem nagyon jó, a kullancsok ellen is véd. Bár egy pipetta nem túl olcsó.
2011. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyusom egyszer futni akart a vízben egy másik kutya után, nem ért le a lába, megijedt, elmerült teljesen, azóta nincsenek benne bolhák:))
2011. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Frontline, drága , de 6 hónapig hat. /tapasztaltam/
2011. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi frontline spray-t próbáltuk, ami bolhák közvetlenül le vannak fújva vele, csak az pusztul el, de 2 nap múlva a többi is visszaköltözik bele. frontline cseppentőt nem próbáltuk, az állatorvos nem ajánlotta.
2011. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kutyák által használt területen is irtani kell. 3 hetente ismételten, mert a peték annyi időközönként kelnek ki. Neostomozan remek dolog erre.

Ha kutyaház van, abba Piretrint kell beszórni. Még az oldalfalra is. Nem baj, ha belefekszik a kutya.

2011. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Insecticide 2000! A lakást, a fekhelyet befújni mindenhol! Szekrény mögött, ágy alatt stb. Igaz nincs rajta, de nekünk az állatorvos azt javasolta, hogy az állatot is fújjuk be vele. Ez a szer azért nagyon jó, mert több hetes védelmet nyújt az állaton, a környezetben, ezáltal a petéket, a kikelő egyedeket is elpusztítja. Szagtalan!
2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Frontline.
2011. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!