Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámat megnyírták a múlt...

A cicámat megnyírták a múlt héten. A kozmetikus levágta a bajuszát is! Lehet ettől baja? Két napja nem eszik semmit.

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 15:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%

Én patkány???

Nézz tükörbe!!!

Ha annyira hálás a macskád minek elaltatni??????????

Idióta!!!

Nem szfinx macskád van vagy ha olyat akarsz vegyél egyet.

Max akkor nyiratják meg ha nagyon becsomósodik a szőre, egészségügyi nyírás, rémlik???

Az is azért van mert nem ápolják a "kedves gazdik" a cicájuk bundáját.

Azon se lepődnék meg ha te estél volna egy hajnyíróval a macskádnak, hogy lehet egy állatkozmetikus annyira hülye, hogy még a bajszát is lenyírja????

ÁLLATKÍNZÓ VAGY AKKOR IS!!!

Keress bébicsőszt a gyereked mellé és vidd az állatot orvoshoz.

2009. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ezzel a viselkedéssel saját magadat minősíted!!!!

Gratulálok nagyon jó nevelést kaptál!

2009. dec. 15. 16:10
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy állatkínzó vagyok-e?!!!!
2009. dec. 15. 16:11
 14/25 anonim ***** válasza:
37%

Nem minősítek semmit, senkit.

Ahelyett, hogy itt mereszted magad VIDD EL A MACSKÁT ORVOSHOZ!!!

2009. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

Macskát nem szokás nyíratni.. Ha zavar a nagy szőrre nem kell macska.. Ha kell macska akkor meg nem Perzsa.Annak a szőre az ékessége.

Bajszáról nem beszélve..hülye egy kozmetikus.. nah no komment.

2009. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha valamivel nem értünk egyet,lehet normális hangnemben válaszolni,nem kell melegebb éghajlatra elküldeni senkit..!Amúgy én se értek egyet a macskanyirással,mert tavasszal,úgyis levedlik téli bundájukat és kiválóan érzik magukat!A kozmetikusod,meg oltári hibát követett el,hogy levágta a bajszát!!!! Elöbbi hozzászólásomban belinkeltem,miért...
2009. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

Ez neki szól: ma 16:07

Szerintem nem állatkínzás és te gondolom arra gondoltál hogy a macskát kopaszra vágták!

De nem hiszem!

2009. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan amikor szügség van a nyírásra nem minden macska viseli el ha kikefélik a bundáját ,ilyenkor könnyen csomósodik .Az alatta lévő bőr bepálik.Az altatást én inkább orvosra bíznám mint kozmetikusra.Szerintem is mutasd meg orvosnak.
2009. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Már beszéltem a dokival. Azt mondta az altatástól nem lehet baja, mert igazából csak elbódította.

Ő maga csinálta. Gépen volt végig a cicám, nehogy baja legyen. Holnap visszük kivizsgálásra.

Mindenkinek köszönöm a választ aki normálisan írt.

Utolsó elöttinek üzenem: Persze hogy nem kopaszra nyírtam le. Neked is köszi a választ!!!

2009. dec. 15. 20:32
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy felfazott, akarmi a szalitas kozben. :/ Tobbek kozott, ezert rizikos a ilyen hidegben valo nyiras. Mindenesetre! En nem biztos hogy ahoz az allatorvoshoz vinnem, aki kepes volt lenyirni a bajszat. :/ Vagy az csak altatott? Mindegy, szoval nem szokas nyirni a macska bajszat, mert nem tesz jot neki.
2009. dec. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!