Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Részleges Izomszallag szakadás...

Részleges Izomszallag szakadás. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
A cicám (10 hetes kandúr) már 2 hete nagyon sántított amikor elvittük állatorvoshoz és kiderült, hogy részleges izom szallag szakadása van. A doki azt mondta ,hogy ez sajnos sohasem gyógyul be teljesen és mindig sántítani fog. Azt is mondta hogy elég sokat fog javulni. Én úgy gondolom, mivel még nagyon fiatal és a macskák amúgy is szívós állatok, ezért meggyógyulhat teljesen. Nem tudtok valami tippet amivel könnyíthetném szegénykém dolgát? Vagy valakinek vannak e téren tapasztalatai? Előre is köszönöm. (15/L)
2009. dec. 15. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
maszirozd neki.
2009. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Tegnap mütötték a 9 éves kutyusom,szintén szalag szakadása volt.Az orvos szerint ez soha nem gyogyul meg magátol erre csak mütéti megoldás van.
2009. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom de az orvos azt mondta h ilyen kicsi cicán nem igazán tudnak műtétet végezni.. és hogy az ára is 60 ezer körül lenne. Meg hogy lehet h csak rontana a helyzeten. Úgy sajnálom szegénykémet..:(
2009. dec. 15. 19:28
 4/9 anonim válasza:
50%

Szia!

A barátnőm kutyusa olyan öreg volt, hogy izomsorvadása kezdett lenni. A doki ugyanezt mondta, hogy max a műtét marad, ami kockázatos lenne.

A mamán ivott egy gyógynővény kivonatos készítményt, az izületeire. Gondoltam megpróbáljuk a kutyusnál is. Ha azt mondom, hogy kutyus most szalad elém mikor megyek ez szerintem mindent elmond :)

Mindenképp próbáljátok meg, egyrészt olcsóbb és fájdalommentesebb a műtétnél és teljesen természetes.

Ha érdekel bővebben a készítmény szívesen írok róla!

Szép napot!

2009. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szija, igen érdekelne :) Köszönöm..:)
2009. dec. 15. 19:45
 6/9 anonim válasza:
0%
agyon kell csapni
2009. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kutyusom mütétje 30.000Ft volt.
2009. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy nagyon sokat PIHENJEN!!!! Tudom, ilyen pici cicánál ez szinte lehetetlen, de szerintem ez lenne a legjobb megoldás. A szalagok elég érzékenyek, ha sokat használja a lábiját, akkor rosszabbodhat a helyzet. Most egyenlőre ez a legtöbb és legjobb, amit tehetsz érte. Az ízületekre és izomsorvadásra használt gyógykészítmények nem a szalagokra vannak. Szerintem nem érnek semmit.


Mégegyszer, PIHENNI, PIHENNI, PIHENNI! Nagyon fontos!


Gyógyulást szegénykémnek

2009. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szalagot műteni kell, az magától embernél sem gyógyul meg, pedig az ember ilyenkor nem mozdul. Egy macsek úgyis mozog, szóval pláne nem tud gyógyulni.
2009. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!