Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális a macskám szemén ez...

Normális a macskám szemén ez a fehéres szemhéj?

Figyelt kérdés
Ha kell, rakok képet róla, de előbb inkább megpróbálom elmagyarázni. Szerintem aki ért a macskákhoz, tudja miről beszélek. Én annyira nem értek hozzá, de azt tudom, hogy van valami 2. vagy 3. szemhéjuk vagy mi, ami ilyen fehér. Bár nem tudom mire szolgál és mikor látszik. Most épp félig látszik, és félig meg a normális szeme látszik. Ma egész nap. Eddig még nem igazán láttam, ma néhány pillanatra. Szóval normális, hogy ma egész nap látszik félig? Vagy ez bajt jelent?
2014. márc. 21. 17:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt lefelejtettem, hogy nekünk azóta ilyen a cicánk szeme, mióta egyszer másik kanmacskákkal összeverekedtek, és csúnyán belekaptak a szemébe... a fent említett lámpa mentette meg a szemét és a látását, csak hát sajnos ez a hártya időről időre visszajön szemére...
2014. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!