Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák etetés?

Macskák etetés?

Figyelt kérdés
Kilenc cicám van, érdeklődnék, hogy milyen kajával etessem őket, hogy egészségesek maradjanak, és anyagilag se legyen túl drága (túl vagyunk egy ivartalanítási hullámon, kimerítette kicsit a pénztárcát). Hallottam, hogy a whiskas és társai nem jok. Legtöbbet konzervet és száraztápot esznek. Milyen márkát ajánlatok? Esetleg mit tudnék nekik főzni? Köszi

2014. márc. 25. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Josera ,Cat chow.Ezek viszonylag olcsó ,jó minőségű tápok.
2014. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz és még tudnám ajánlani a Happy Cat-et és a Cat Vital-t! Ezek is jók és árban sem vészes! Mindig nagyot vegyél, 10kg os szerelésekben lehet venni, úgy jobban megéri! Whiskas száraz nem ér semmit, viszont nálam ilyen szárazakat eszik amiket felsoroltam-tunk és mellé tasakosnak whiskast kap! Konzervet nyugodtan megveheted az aldiban vagy a lidl-ben, ha normális szárazat adsz mellé nekik, akkor jól lesznek tartva! Főzni én vegetás vízben szoktam csirkefarhátat venni- kb 150,- 1-2 db, mikor hogy, de 9 macskának azért az nagyon kevés! Főként szárazat adjál nekik én az mondom, a többi csak mellékes legyen! Ebből a Cat Vital-ból van sterilized is, de a többiből is! Mindig ivartalanítottaknak valót adj nekik ha ivartalanok!
2014. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nekem igaz egy cicám van,de ilyen tápot kap:

[link]

Ez fér bele a keretembe,és egy ilyen csomag kb. 2 és fél hónapig jó,úgy,hogy a kutyus is szokott kapni belőle. Kedden nem szárazat,hanem nyets husit kap,szombaton pedig konzervet. Amúgy ezt a Joserát imádja,régebben csak ilyen rossz kajákat kapott pl. Whiskas,de ezt ötvenszer jobban szereti,olcsóbb,és több ideig kitart,mert nagyobb a tápértéke,ezért keveset kell adni belőle. Ami még jó az a Purina Cat Chow,azt is kapott már. Én ezeket ajánlom

2014. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!