Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS Mi lehet a baja a macskámnak?

SOS Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettük, hogy a valahova felugrik, nekifut, de azt annak tulajdonítottuk, hogy már nem fiatal cica és többször is elütötték már. Tegnap óta viszont megfigyeltem, hogy nagyon biceg, rengeteget eszik (amúgy is nagy az étvágya, de most a hasa hatalmas és eszik is jócskán), viszont mostanában többször nyávog. Tegnap még azt is észrevettem, hogy a belső szemhéja jobban látszik, mint szokott, doki régen azt mondta, hogy az betegség jele, de mondom, eszik szépen úgyhogy nem értem. Most itt alszik az ölemben, forró a teste de nyugodt, viszont gyakrabban mosdatja magát. Félek lázas.
2014. márc. 25. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Girhes.
2014. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A komoly bajok mindig akkor kezdődnek, ha az állat már nem eszik és nem mosdik, így talán nincs nagy gond, de mindenképpen állatorvosnak kellene látnia, lehet, hogy csak valamilyen fertőzés, én féregre gondolnék a leírtak alapján. Nézd meg a kakiját.
2014. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is van macskám. Az én macskámat is elūtötték egyszer. A baleset után pontosan ugyan az volt vele, mint a te mecskáddal. Sokat evett és a belső szemhéja jobban látszódott. Végūl nem tudtam tétlenūl ülni, elmentem állatorvoshoz. Ott sajnos megállapították, hogy a baleset után szépen lassan elhalt a szeme. Sajnos ki kellet operálni a szemét. Az óta él és virúl. :)

Azért mondom mert teljesen ugyanazok voltak a tünetek, mint neked. Természetesen nem szeretnélek ijesztegetni. Remélem csak felfújom a dolgot. :) A lényeg, hogy szerintem vidd el újra orvoshoz hogy nézzék meg a szemét.

Jó búlást a cicusnak! :)

2014. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szeme szerintem megmarad, inkább a lába miatt aggódom... Meg hogy tűzforró. Sajnos volt már egy cicám, akit amint láttuk hogy valami nem oké, vittünk több állatorvoshoz is, mindegyik hitegetett hogy jobban lesz és szegény cica kínok közt pusztult el... Nem szeretném hogy ez megismétlődjön, ha holnapig nem lesz jobban, irány a doki.
2014. márc. 25. 22:45
 5/6 anonim válasza:

Ha forró a lába akkor szerintem vagy törés vagy zúzódás lehet. Szerintem azért érzed, hogy forró a lába, mert sérūlés mellet erölteti. Nincs bedagadva? Ha viszont, ha az a doki nem tud segíteni akihez járni szoktál, akkor szerintem nyugottan vidd el egy állat kórházba. Nyugi nem kell benn hagynod, csak ott szakszerūbben tudják ellátni.

Egyépként az egyik válaszolónak igaza volt. Amig eszik nincs nagyon nagy gond. Ùgy, hogy nyugi. :) Várd meg a holnapot, majd vidd el orvoshoz. Ez a legtöbb, amit megtehetsz. :)

2014. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, de ne ahoz aki hagyta kínok között meghalni a másikat!
2014. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!