Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyílt sebbel mit lehet csinálni?

Nyílt sebbel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A szomszédunk macskájának az egyik mellső lábán kb 7x4 cm-es részen hiányzik a bőre, kint van a húsa.. De már a húsa is kezd kevesebb lenni, nem egyenletes, hanem hullámos alakja van:S A seb körül a bőr fekete, elhalt.


Kb 1,5 éve kezdődött nála egy kis sebbel, de nem kezelték neki.. Kinti, kicsit vad cica, a gazdái meg szegények...


Tehetnék én érte valamit? Nekem sincs pénzem orvoshoz vinni őt, de szerintem ezt már csak levágni tudnák:S


2014. márc. 27. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatvédő egyesületnek kell szólni vagy a Cicamnető angyaloknak.
2014. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vajon menthető még a lába?
2014. márc. 27. 17:56
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Majdnem ugyanolyan a sebe, mint az 1. cicának. Az a baj, hogy a kötést leszedi, olyan parabolának mindjárt utánanézek, mennyibe kerül stb.

2014. márc. 27. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Úristen..szegény :/ a sebet jóddal szokták fertőtleníteni ,azt viszont semmiképp nem nyalhatja le! ha van otthon próbáld meg lekötni neki azt a részt! kitisztítani! d mindenképp állatorvost ajánlanám..
2014. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az én macskám, szerintem szétharapna és karmolna :S
2014. márc. 27. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a cukorkezelés (amit linkeltél) én is úgy hallottaam, hogy egész jó eredményekkel dolgozik. Lehet, hogy érdemes lenne neked is kipróbálni. Olvass róla pár cikket és beszéld meg a szomszéddal, hogy próbáljátok ki. Az állatorvos lenne azonban tényleg az igazi.
2014. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!