Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ennyire kellemetle...

PrettyVillain kérdése:

Mitől lehet ennyire kellemetlen a cicám lehellete?

Figyelt kérdés
Eddig is zavaró volt, amikor az arcomba nyávogott, de az utóbbi időben egyre durvább. Nyávog, én állok vele szemben, és az ő kis 25 cm magasságából érzem a saját 170cm magasságomba az aromát. :D Csak az alutasakos macskaeledelt, és a száraztápot eszi meg. A széklete normális.

2014. márc. 30. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát, azért én az utolsóval vitatkoznék. én is kiraktam neki egész napra a kaját, és simán beosztja. (három hete van nálam a cica, még nem igazán vagyok benne gyakorlott. de megnézem reggel és este a tálkáját, s ha üres, teszek bele tápot. viszont a jelek szerint csak reggel és este eszik, sőt, néha csak este. kb. 7 hónapos.
2014. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó, akkor a tiéd beosztja, de akkor sem az a jó a macskának, ha eléteszed és akár 12x is ehet kicsit egésznap, mert akkor napi 12x a szájában rohad a kaja, ami nem jó a fogainak. Mit nem lehet ezen érteni?
2014. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ki beszél nem értésről? leírtam hogy az enyém hogy csinálja. mellesleg, muszáj kinthagynom a kajáját, mert nagyon félénk, s nem mer enni jönni, amikor én is ott vagyok. s mivel dolgoznom kell járni, nem maradhatok itthon egész nap, hogy felügyeljem, hogy mikor evett, és elrakjam utána a kaját előle.
2014. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!