Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől kellemetlen szagú 6 hós...

Mitől kellemetlen szagú 6 hós kisfiam lehellete?

Figyelt kérdés
Főzeléket 2 hete kap, gyümit meg 2.5 hónapja.Kb.1-1,5 hete észleltem, ha felveszem, hogy kellemetlen szagú a lehellete.Volt már valakinek ilyen?Ha igen ti mit csináltatok?
2009. márc. 6. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
torka nem fájhat?
2009. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnak születése óta érzem. Meg is kérdeztem a dokit, de azt mondta, hogy ez természetes, hisz bukik. Pedig nem buki szagu volt a szája, és nem buki után "szagolgattam".

Azóta is kellemetlen szagu a szája, pedig szájpenésze sosem volt, és még beteg sem volt.

A "szag" intenzívebb, ha jön a foga, és jobban nyálzik.

Megint rá fogok kérdezni a dokinál, védőnőnél, de azt mondták, ez nem baj.

2009. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el orvoshoz.A Vendég a háznál c. műsorban beszéltek egyszer erről:szintén kellemetlen szagú lehellete volt a gyereknek, valamilyen emésztési problémára utalhat.Nem akarok hülyeséget írni ,csak azt adtam át amit hallottam.
2009. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk acetonos és a fokhagymához hasonló szájszagra mondta a doki hogy cukorgyanus...mondjuk e mellé a napi 4 liter vizet is megitta,de szerencsére nem volt semmi baja. a mai napig imádja a csapvizet,és ez a kellemetlen szag is elmult.
2009. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Meg fogom kérdezni a dokit is, jövő héten megyünk hozzá.Kíváncsi voltam hogy vannak-e ilyen tapasztalatok.
2009. márc. 6. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért pontoztátok le az első választ, simán előfordulhat. Bármilyen szájat, nyelőcsövet, garatot érintő gyulladástól lehet szaga.
2009. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!