Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik barátnőmnek néha...

Az egyik barátnőmnek néha nagyon kellemetlen a lehellete, hogyan hívjam fel erre a figyelmét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs egyetlen rossz, sőt még tömött foga sem, de a nyelve lepedékes, és ettől van a kellemetlen szag. Egyébként kb. fél éve van ez nála, engem nem zavar olyan szinte, hogy tudom, hogy nem attól van, hogy nem mos fogat, hanem a nyelve miatt, de a tesóm a múltkor megkérdezte tőlem, hogy "K-nak nincs egy kicsit szájszaga?", erre csak annyit mondtam, hogy nem tudom, nekem még nem tűnt fel. Nem akarom, hogy mások azt feltételezzék róla, hogy nem ápolja a fogait, de hogy mondjam neki, hogy az utóbbi időben lepedékes a nyelve, tisztítsa azt is? És mitől alakult ki nála, ha eddig nem volt ilyen problémája? Egyébként 18 éves.
2009. jún. 13. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki egyenesen. Van már ez a nyelvtisztítós fogkefe is, vagy van szájfertőtlenítős tabletta is, használjon olyat.
2009. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem iszik elég folyadékot? Attól is lehet.

És ha igazi barátod, akkor kötelességed is elmondani neki. Mert ki más, ha te sem....?

2009. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a barátnője vagy. amikor ketten vagytok nyugodtan mond el neki, persze ne bántóan és oda fog figyelni rá remélhetőleg. ha nekem büdös lenne(ami eddig szerencsére nem fordul elő:D) én is jobban örülnék ha a barátnőm mondaná el, mint mondjuk a fiúm vagy valaki ismeretlen, szóval csak bátran, ha igazi bnőd nem fog megharagudni rád
2009. jún. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
mond meg neki egyzserűen ,hogy büdös a szája.
2009. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!