Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet felnevelni egy...

Hogy lehet felnevelni egy kiscicát? Kb 1 hetes és elpusztult az anyja

Figyelt kérdés
kb 1 hetes és elpusztult az anyja
2008. júl. 24. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

A legjobb neki a cicáknak való tápszer lenne, már azért is, mert akkor megúszád a pepecselést. A cicák teje fehérjében és zsírban jóval dúsabb a tehéntejnél, ezért ha azzal akarsz etetni, dúsítani kell azt. Ezen az oldalon találsz ezzel kapcsolatban jótanácsokat, egy házi készítésű tápszer is le van írva.


[link]

2008. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Állatboltban vagy az állatgyógyszertárban vegyél neki tápszert ha árulnak.Azt vízzel kell felhígítanod és valamilyen fecskendővel ovatosan etessed.

És nedves ronggyal vagy valamilyen kendővel dölzsöld meg a fenekét hogy tudjon üríteni az anyamacskák a kiscicáknak nyalni szokták hogy menjen nekik a WC-zés.

2008. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
És még az első hozzászólónak annyit közölnék hogy a macskáknak tehéntejet nem ajánlatos adni mert felfordul a gyomruk és hánynak.
2008. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Előző hozzászólónak:


A gyárilag előállított tápszer vitathatatlanul jobb, mint a házi készítésű és jóval egyszerűbb is vele, de ennek ellenére gyakran adnak azt a kicsiknek, megfejelve azzal a hibával, hogy hígítják. Ha elolvasod az oldalon, amit belinkeltem, akkor Dr. Fekete Sándor állatorvos professzor, aki az állatok takarmányozásával foglalkozik, az általa megadott házi tápszer alapanyagának is fölözött tehéntejet ajánl, azt dúsítja különböző dolgokkal.

2008. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
Én CHIHUAHUA /csivava/ kölyköt ,hármat neveltem fel kb egy hetes koruktól lehetkapni tápot és macskacumisüveget és rávaló cumit is én ezt használtam mert akutyák 10deka körüliek voltak. Szép "nagy kutyák" lettek belőlük
2008. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%
Sziasztok. Én nem dúsítottam a tejet nem vettem macskatápszert és 4 napos kora után én neveltem tehéntejjel fecskendővel etettem semmi baja nem lett:).
2008. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még a kecsketejet tudnám javasolni, sok elárvult kisállat életét lehet vele megmenteni. A kecsketej jó zsíros és fehérjében is gazdag. Tápláló. Bár kell hozzá egy tejelő (gidás) kecske.
2008. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én is a kecsketejet javasolnám.
2008. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!