Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított 1,5 éves cicám...

Ivartalanított 1,5 éves cicám nincs meg, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Benti cica volt, de leköltöztünk vidékre és kerti cica lett belőle kb 2 hete és megvoltak a kis helyei a kertben. Mindig szaladt enni. Tegnap reggel és ma reggel nem szaladt.Egyszerűen nem tudom feltételezni, hogy elment kirándulni, megfogni meg végképp nem tudja senki mert nagyon félős, csak minket szeret.Minden helységet megnéztem hátha bezártuk valahova de sehol nincs. Mitévő legyek? van remény?Nagyon hiányzik

2014. ápr. 1. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így párszor,mikor azt hittem,hogy a legtalpraesettebb macskám van. Hát,valószínűleg megfogta egy kutya (nálunk egyszer bagoly!!). De azért még van esélyed hogy visszajön. 1-2 nap még belefér szerintem.
2014. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Elképzelhető esetleg hogy a szomszédba bezárták a pincébe, vagy garázsba. Anno volt egy cicánk, és eltűnt. Egy hónap után került elő lefogyva. A szomszéd bácsi véletlen bezárta a pincébe. Nagyon szívósak a macskák, nem lesz gond.
2014. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kutya biztos nem bántotta mert nekünk van 2 kutyánk, de velük jóban is lett. itt a szomszédságban meg nincs kutyus
2014. ápr. 1. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy a ti kutyátokkal jóban van, a többi macskavadász döggel nem. Vidéken éltek. Egy csomó kóbor (vagy inkább kiszökő) kutya mászkál. Legalábbis nálunk olyan a kert mint egy átjáróház .Elég,ha a macska megy ki az utcára,és pont ott jár Rózsika néni cuki kis Jack Russele 5 utcával arrébbról.
2014. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Balaton vagyunk egy picike utcában itt nincsenek kóbor kutyák. Hidd el ezt biztosan tudom. Arra tudok gondolni, hogy elbújt valahova mert egyébként nagyon félős cica. Épp ezért volt nagy csoda, hogy élvezte kint a kertet. Bogarászott stb. De mindig ott volt.
2014. ápr. 1. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha én kertesbe költöznék akkor is benti cicám lenne.Egy ideig(ideiglenesen) laktunk kertes házban és akkor mi is próbálkoztunk a kijárással de minden nap egy sérülédssel jött haza szóval mégis csak inkább bent a jobb.
2014. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megvan :)
2014. ápr. 1. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Hazament vagy megtaláltátok?
2014. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!