Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miket szoktatok játszani...

Miket szoktatok játszani cicáitokkal? :D

Figyelt kérdés
Cicummal nagyon nyitottak vagyunk új játékötletekre (:
2009. dec. 18. 20:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%
Mi pokerezni szoktunk, bar meg kell mondjam, kicsit lehetne jobb is benne, dehat csak 10-ig tud szamolni a draga. :P
2009. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Mi szoktunk bújócskázni,úgy,hogy én az ajtó mögé bújok,ö meg levadász,felugrik az ajtófélfára,és mikor "megijedek" töle,ö azt nagyon élvezi...aztán megkergetem,rohangálunk,elkapom,meggyurmázom,stb,majd megint elbújok. =)
2009. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Áhh ez tetszik :)
2009. dec. 18. 20:26
 4/29 anonim ***** válasza:
11%
Az én macskáimat nem engedem be a lakásba, és olyat szoktam játszani velük, hogy figyelem, hogy mikor űlnek az ajtó előtti lábtörlőre, majd ha elég gyors vagyok, akkor kinyitom az ajtót és akkorát rúgok valamelyikbe, hogy repűl 2-3 métert :D .
2009. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Remek játék lehet egy botra felfüggesztett műegér, amit lehet rángatni, de egy papírgalacsin is remek játék lehet a cicáknak.
2009. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
9%

ma 20:31


Hát ez kész xD.

2009. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
72%
Lézerrel szoktam őt szórakoztatni mostanában, mozgatom a lámpát, ő meg üldözőbe veszi a fénypontot, és megpróbálja elkapni :D
2009. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
21%
Az ölembe veszem úgy, hogy háton fekszik, és a farkával birizgálom az orrát vagy a bajszát, mindig le szokta vadászni :)
2009. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%

A miénk elég játékos, egy zoknira is ráizgul. :D

Van ilyen kis golyó, azt szereti kergetni. valamiből gömböt formázol, pár centiset, arra egy madzag és azt is lehet dobálni. tesóm plüss állataival is jól tud hadakozni, és biztos nagyon élvezi, mert nagyokat harap beléjük. :D de lehet simán kézzel is birizgálni (a miénknek a hasát), csak ez fájdalmas is tud lenni. :D

sőt, van hogy gépezek, feludrik az asztalra, lesi a monitort és csapkodja a kurzolt.


szóval sokféleképpen lehet, a lényeg, hogy a macsek játékos kedvű legyen. a mostani előtt még egy macskánk sem volt, amivel ennyifélét lehetett volna. :D örülök is neki. :)

2009. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszcsi :D
2009. dec. 18. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!