Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért imád a macska annyira a...

Miért imád a macska annyira a wc papírral játszani?

Figyelt kérdés
Négy évig eszébe se jutott, most az emeletről, mindenhonnan lehozza a fogyottabbat, a telit, széthagyja, elvesszük tőle, akkor visszahozza, de már nem tudjuk magasabbra rakni, hiába tesszük a tartályra az éppen használatosat, a telit akkoris kihozza. Fent be tudjuk csukni az ajtót, de a lenti wcben van a cicaalom, úgyhogy azt nem csukhatjuk be. Miért most jutott eszébe négy év után, hogy ezzel is tud játszani? Vannak még ilyen időszakos tevékenységei, pl asztalra fekvés, nyomtatóra ugrás, stb...
2011. máj. 30. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, ilyen kérdést. Nem mindegy hogy miért most jutott eszébe? Ha azzal akar játszani akar játszon vele. Biztos most vette észre hogy milyen jó moka vagy mittomén.
2011. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tök mindegy, hogy csak a szőrt kell takarítani utána, vagy a széttépett papírdarabokat is.. -.-"
2011. máj. 30. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam vele játszani, miért ti nem?
2011. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sőt a kétfarkú kutyám is rendszeresen játszik vele!
2011. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A wc papírt tegyétek valami tokszerűségbe, egy zárható dobozkába...és az legyen a wc mellett, használat után pedig becsukni...ennyi...

A böngészőbe beütöd hogy wc papír tartó, vagy tároló, vannak műanyagból, fémből...mindenféle, ha esetleg otthon nem találsz ilyesmit.


Az előzőekkel egyetértek abban, hogy nagyon édes lehet. De mivel nekem a konyhai törlőkednő tekerccsel csinálták ezt a macskáim, tudom hogy egy idő után már NEM VICCES!!!!

2011. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém apró cafatokat tép a színes újságból, majd egy darabkával elballag az ivóvízhez, gondosan beledobja és elkezdi kipecázni a vízből. Ha sikerül kiszedni, visz egy másikat és folyt.köv. Talán volt mosómedve az ősei között...Szerencsére a WC papír még nem jutott eszébe :))
2011. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, ez a kis dinnye egyszer lehozott egyet, azt elvettem tőle, aztán egy bontatlant rakott a lépcsőre, azt hittem anya tette oda, mert ha nincs fent vagy lent elég, akkor hozunk a másik wcből, aztán ő is rájött, hogy nem én tettem oda, hármunk közül csak ő lehetett:D Azóta amíg fel nem akad valamelyik ajtónál vele, hurcolja és tépi:D
2011. máj. 30. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért szeretik mert állati puha és jól beleakad a köröm és a fog is. Az enyém imádja a kartont is :)
2011. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez semmi, az enyém belejárt a WC-be elvégezni a nyagydolgát, bele a kagylóba.

A szüleink meg minket piszkáltak, hogy miért nem húzzuk le magunk után...azután később kiderült a turpisság:)

2011. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hozd el hozzám,el lesz majd a kis pöpösömmel.
2011. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!