Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furminator, ha már pici...

Furminator, ha már pici korában hozzászoktatom, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha már kb. 10 hetes korától elkezdem óvatosan hozzászoktatni a cicát a Furminatorhoz (először csak szaglászni, majd egy kicsit átmenni a bundáján stb.)akkor tűri majd később is ugye? És milyenek a tapasztalatok ezzel az eszközzel kapcsolatban?

2014. ápr. 7. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak jó tapasztalataim vannak a furminátorral kapcsolatban. Én egyébként felnőtt macskákon kezdtem használni és mind tűri, van amelyiket alig lehet megcsinálni, annyira élvezi, hogy forog, meg egyfolytában dörgölőzne hozzá. Némelyik aztán megunja egy idő után és el akar menni, de ez mindennel így van, ilyenkor hagyni kell és később folytatni, hogy ne idegesítsd a kényszerítéssel, mert akkor az is lehet a vége, hogy ha már meglátja ideges lesz, hogy már megint le fogják fogni stb.
2014. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsinek megszokja, később is tűri majd. Nekem kutyám van, mindig várja már a fésülést.
2014. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell túlizgulni, a legtöbb macska akkor sem tiltakozik, ha az elmúlt öv évben nem volt fésülve.


Egyébként hatásos, csak vigyázz vele, nehogy megkopaszd a macskát. :)

2014. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod megkopasztani vele. Csak azt szedi ki, ami elhalt és amúgy is elhullatná.
2014. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. ápr. 7. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem tudja megkopasztani. Én majdnem megtettem. :)

Este, sötétben kezdtem bele, első vagy második alkalom volt. A szőr csak jött és jött, hú, mondom, ez aztán kiszed mindent! Aztán másnap reggel láttam, hogy a macskám egyik oldalán alig volt szőr. Szóval csak óvatosan.

2014. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te mit és hogy csináltál, de én a saját hajamon is kipróbáltam és nem szed ki olyat, amit nem kéne.
2014. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg aljszőre volt a macskának, ami neked ugye nincs. Hogy mit csináltam? Fésültem... egy kicsit tovább, mint kellett volna.
2014. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!