Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt hallottam hogy a kiscicát...

Azt hallottam hogy a kiscicát az anyja megtanítja hogy az alomba végezze a dolgát, igaz ez?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Legalábbis a mi kismacskánk nem jött rá egyedül, mire való. Játszott vele, aztán kapart magának benne egy gödröt, belefeküdt, és elaludt. Aztán amikor látta, hogy az anyja belepisil, attól kezdve ő is arra használta.
2014. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a cica alapban tiszta állat, elássa a kakit. ha látja az anyját, akkor meg pláne ő is tudni fogja. szóval igen, igaz.
2014. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi kiscicànknak nem volt anyukája, én össze szedtem a kakijàt és beraktam az alomba. 1 nap múlva már "szobatiszta"volt.
2014. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem hallottam, maximum ahogy előttem is leírták, azért tanulja meg, mert látja az anyjától! De megtanítani így külön nem hiszem! Egyébként maguktól is tudják! Az én cicémnak nem volt mamija, mégis tudta!! :)
2014. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én cicám azért nem tudta mire való, mert kinti-benti cica, a dolgát addig mindig odakint végezte. Mi csak akkor használunk almot, ha jön a tél, és már nem szeretnek annyit kint lenni, vagy ha valamelyik beteg, és bent kell tartani. A macska alapból valami elkaparható helyet keres a dolga végzéséhez, szóval a kizárólag szobacicák nyilván jóval hamarabb rájönnek, hogy az egyetlen erre alkalmas hely a lakásban az alom, mint azok, akik kijárnak, és csak alkalmanként kapnak almot a célra.
2014. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!