Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem veszélyes a cicára a...

Nem veszélyes a cicára a bolhairtó spray?

Figyelt kérdés

Frontline-t akartam venni a 3 hónapos cicámnak, de lebeszéltek a boltban róla, tudván,h benti cicám a bolhairtás után nem fog találkozni más állatokkal, nem lesz többet rajta bolha.

Ajánlottak egy Insecticide 2000 nevű rovarirtó sprayt. Ettől elpusztulnak a bolhák, majd ki kell fésülni és kész. A flakonon nincs rajta,h nem lehet állatokra fújni, de az sem,h lehet.

Lehet,h hülye kérdés, mert akkor nem ajánlották volna, de nem lesz tőle baja a cicának, hiszen nyalogatja a szőrét!!


2009. dec. 20. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Frontlinenak is van spray változata, igaz sokkal drágább a cseppnél. Ne hagyd, hogy rábeszéljenek ilyenekre, vegyél neki macskának valót és kész, nem valami rovarírtó sprayt, amire semmi értelmes nincs írva. Megáll az ész! Legalább valami idős eladó volt, aki azon a szinten van, hogy a 10éves, sárga flakonos hangyaírtó port szórja a kutyára-macskára?
2009. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy nagy kisállat-kereskedésben vettem, a cucc ott volt direkt a bolhairtós szereknél, tehát még csak is ilyen mezőgazdasági boltos Biokill (olvastam, h egyeseknek ez is bevált.

Két fiatalabb eladó volt, úgy éreztem tudják miről beszélnek...

Olyanok válaszoljanak inkább, akik esetleg ilyesmit használnak/tak és megtapasztalták már.

2009. dec. 20. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Googleban rákerestem, ott nyomatják a kutyára, az oldalukon, meg nem veszélyes macskákra sem azt írják.


Én nem tenném rá, nekem nem szimpatikus, pont mert első sorban szállodai szobákra meg mit tudom én mikre ajánlják, és úgy egyébként jó állatokra is. Érted mi sem mosdunk mosogatószerrel. De én sok egyebet sem tennék rá, az már más kérdés. Baja biztos nem lesz, ha egyszer arra is jó.

2009. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
frontline vagy advocat a legjobb.tényleg megöli a bolhát!ezt használd ne ilyen sprayket!igaz egy db spot-on nagyon drága,de a jót ki kell fizetni.lakásba tartok cicát,görényt és nekem bevállt!bár én ezt az advocat-ot használom.
2009. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!