Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicát szeretnék venni. De...

Cicát szeretnék venni. De mégis hol?

Figyelt kérdés
Egy cicát szeretnék venni,nem ilyen tigrismintásat,mint az átlag,hanem valami picit egyedibbet. Arra lennék kiváncsi,hogy hol tudnék venni cicát és kb mennyiért?

2014. ápr. 10. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hirdeteseket bongeszd, ajandekba adjak a kiscicakat akiknek sok szuletik. Legjobb lenne ha kettot egyszerre fogadnal orokbe, mert igy tudnak egyutt jatszani es nem lesznek szomoruak.
2014. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
apród jófogás tele van ingyen elvihető macsekokkal
2014. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem fajtatisztát szeretnél, akár egy ismerősödtől is hozhatsz. Vannak gyönyörű házimacskák, mindenféle ritkább/gyakori színben, nekem is ilyenek vannak. Gyönyörűek, és sokkal szívósabbak és egészségesebbek, mint a kitenyésztettek. Biztos van olyan ismerődös, akinek a macskája most fialt, onnan ingyen hozhatnál cicát. De rengeteg oldalon vannak eladó/ingyen elvihető kiscicák, nézz szét pl. expresszen, jófogáson és apródon. :)

2014. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Ne vegyél cicát. Ugyan olyat örökbefogadni is tudsz. allatok.info

Fajtajellegre is tudsz szűrni (vagyis hogy mihez hasonlítson: perzsára, sziámira, maine coon-ra, stb).


Ha vársz még egy kicsit, nemsokára tele lesz az internet a kiscicákkal, ha ragaszkodsz a kölyökhöz.

2014. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha van gyermeked gondold meg ! Mert ha nem kezeled orvossal a macskádat, nagy veszély leselkedik rá ! Nézd meg a neten a betegségeket, amit terjeszt. A szomszédom macskája hozzánk jár üríteni. Nyüzsög benne a bélféreg, undorító. Én nem tartanák macskát ha gyerekem élete függne a a tartásától, még akkor sem ha orvosilag rendben lenne ! Az ördög nem alszik !!!4
2014. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Kedves utolsó, a macskákat szokás féregteleníteni. ;)

A toxoplazmózisról pedig annyit, hogy a lakosság (mármint az emberi lakosság) 50%-a fertőzött. A megelőzés érdekében a kismama (ha még nem pozitív) csak jól átfőtt, sült húst egyen és ne turkáljon szabad kézzel a macskaalomban. De azt hiszem, ez egyébként is magától értetődő. :)

2014. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél, fogadj örökbe! Lehet különlegeset is találni, minden macska szép a maga formájában, de annál hálásabb is, ha befogadod! :)
2014. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves Adolf! Imádom az ilyen elvakult, begyepesedett embereket mint amilyen véleményt itt leírtál. Igen, marha nagy veszély macskát tartani, nagyon körültekintő vagy, de gondolom, akkor a boltból se veszel meg semmit a gyerekednek, mert tele van méreggel, lassan de biztosan többet ártasz neki, mint ha csak macskát tartanál. Erről ennyit, okoskodj csak, ebben a világban úgy se lehet 100 százalékosan egészségesen élni, de igazad van egy macska a legnagyobb veszély. :S


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem is utcáról van cicám, szürke-fehér, nagyon szép, de azt sose felejti el, hogy befogadtuk, annyira hálás, hogy engem tekint anyunak, reggel mindig az az első dolga, hogy rám fekszik, odabújik, és dorombol . :)

2014. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ecsemecse ***** válasza:
Ha nem tiszta cica kell, menj el a közeli menhelyre! Nálunk szebbnél szebb cicák vannak, vannak igazán különleges mintájúak is, amilyeneket eddig nem is láttam még. Ráadásul ingyen odaadják. Nálunk most vannak kidobott picik is, akik még szopnak. Én most egy olyant hoztam el, adtak hozzá fecskendőt, tejpótlót, itt nevelgetjük, már most családtag, pedig még csak egy tenyérnyi. :) De voltak nagyobb picúrok is, olyan 6-8 hetes körül, akik már esznek, úgyhogy tényleg hatalmas a választék. Találtunk rövidszőrűt, hosszabb szőrűt, mindent. Ha nem is hozol, nézd meg, hátha beleszeretsz valamelyikbe és megmentesz egy ártatlan kis lelket :)
2014. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Macskamentőktől egészséges, féregtelenített, parazitamentesített sőt akár oltott cicát tudsz örökbe fogadni, már megszülettek az idei első picik, rengeteg az árva kiscica. A lényeg, hogy ivartalanítsd majd, így nagyon sok betegség elkerülhető (daganatos betegségek, méhgyulladás, halálos fertőző vírusok) és akár 10 évvel is tovább fog élni a cicád!
2014. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!