Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicát szeretnék venni. De...

Cicát szeretnék venni. De mégis hol?

Figyelt kérdés
Egy cicát szeretnék venni,nem ilyen tigrismintásat,mint az átlag,hanem valami picit egyedibbet. Arra lennék kiváncsi,hogy hol tudnék venni cicát és kb mennyiért?

2014. ápr. 10. 21:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,még gondolkozom az ötleten! :)
2014. ápr. 14. 16:39
 12/14 ecsemecse ***** válasza:

Nem tudom, sikerült-e már cicát találnod, de én találtam egy igazán különlegeset. Mármár annyira különleges, hogy szerintem ebbe vagy valaki beleszeret első látásra, vagy elszörnyűlködik rajta. :) Én beleszerettem, nem lenne itthon 4 cicám, meg 4 szopis ideiglenesem, már mennék is érte. :)


[link]

[link]

2014. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:O Imádom :D Szerintem ő lesz a választott :D Köszönöm a segítséget!
2014. ápr. 24. 20:07
 14/14 ecsemecse ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni. Nekewm is nagyon tetszik, már ránézésre beleszerettem, de sajnos most annyian vagyunk itthon, hogy nem fér bele :( Remélem azért ha tényleg ő lesz, akkor nagyon boldogok lesztek, megérdemelnek ezek a szegények még egy esélyt! :)
2014. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!