Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámmal mi van?

A macskámmal mi van?

Figyelt kérdés

Kerek a pupillája MINDIG, ha sötétbe van ha világosban, és sárgák a fogai.

Az orvos is azt mondja még ilyet nem látott mert a macskák szeme általában fehér. (Nem mintha ezzel segített volna)


2014. ápr. 12. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik állatorvost
2014. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sárga fogakat nem értem, mi azzal a baj? Az idősebb macskáknak sárgák a fogai, le kell szedetni a fogkövet és kész.

A pupilla viszont nagy bajt jelenthet, agyi, vagy szem probléma. Azt meg kellene nézetni egy másik orvossal. Ha nem szűkül be fényben a pupillája túl sok fény éri a szemét és idővel megvakulhat.

2014. ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most egy kicsit el kezdtem aggódni
2014. ápr. 13. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy nagy baja van, nekem is szinte mindig teljesen tág a pupillám, annyira, hogy nem is látszik, hogy egyébként kék. Kizárólag napfényben szűkül be valamennyire, de csak nagyon erős napfénynél, különben mindig hunyorognom kell. Az orvos nem mondott rá semmit.
2014. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!