Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjek a félős macskámmal...

Mit kezdjek a félős macskámmal? Többi lent.

Figyelt kérdés
ma majdnem egész nap semmi baja nem volt az 1,5 éves ivartalanított kandúromnak, este viszont nem mert odajönni hozzánk, amikor arrébb mentünk, nem mert arra a helyre menni, ahol ültünk, mindentől összerezzen, a ciccogásunkra ("cicc, cicc") is, lapulva jár, oson, állandóan szaglászik. Sajnos nem tudtuk kibogozni, hogy miféle negatív hatása érhette, sem én, sem a párom nem emlékszünk rá, hogy megijesztettük volna a cicát, büntetve sem volt aznap, meg semmi. Aggódom érte, de nem zaklatom. Mit tehetek? Bárkinek van hasonló tapasztalata, írjon pls!!!
2013. okt. 23. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én macskám is csinál ilyet,csak néha. 1 éves,fiú.
2013. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
RÁJÖTTEM MI A BAJ. ugyanis ma reggel semmi baja nem volt, amíg oda nem jött mellém és meg nem látta a chroma keyhez használt összehajtott zöld textilt. Akkorát ugrott hátra, hogy ihaj. nna most attól a pillanattól kezdve megitn a tegnapi viselkedésforma. úgyhogy azt hiszem jóóóóól eldugom és hagyom, hogy lenyugodjon :)
2013. okt. 23. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
:) , akkor csak azt nem tudom,hogy az én cicám mitől fél. :/
2013. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudtad visszafejteni a szálakat?? Lehet, hogy valamire asszociál valamiről, ami megijeszti, lehet, hogy vmi hang vagy fényhatás, lehet, hogy tőled ilyedt meg és ezért bizalmatlan, próbáld meg alaposan megvizsgálni, hátha sikerül megtalálni az okát és gy meg is szüntetheted :)
2013. okt. 24. 01:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Csak még a sima takarótól is megijed néha... Figyelem mindig hogy mitől ijedezik,de nem értem...Meghogy olyat is hallattam hogy az állatok látják a szellemeket...
2013. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát azt én is hallottam, de nem hiszem, hogy ennyi szellem mászkálna nálatok, meg általában. nna mindegy. az is lehet, hogy komplexusa van.. valamilyen komplexusa. Sajnos az én cicám egy kissé hajlamos a depresszióra, gondolom túl hamar adták oda nekünk a cicát, vagy nem tudom, de ezért vannak vele bizonyos problémák.

Remélem megnyugszik a cicusod magától, vagy sikerül megoldanod valahogyan. olvass utána a macska pszichológiának.

ÉÉÉÉÉS elnézést kérek, az előző kommentben amatőr hibát vétettem, az "megijedt" és nem "ilyedt" :D

2013. okt. 25. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!