Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet egy macskákat...

Hogyan lehet egy macskákat távol tartani az autómtól?

Figyelt kérdés
Az van, hogy évek óta színte minden éjszaka felmászik a kocsimra, teleszarja, hugyozza, kaját visz és eszi meg rajta, és azon is alszik. Tönkreteszi a kocsit az karmaival és ráadásul állandóan össze van koszolva a lábnyomokkal keresztbe kasus. A dög valószínű a szomszédé, bár még sosem láttam. Van itt 3-4 amit gxakran látok átsétálni a kerten, de ennyi. Olyan megoldás érdekel, ami humánus, de végleges. Elkapni nem tudom, mert nem is látom amikor ezt teszi. Amúgy napközben van hogy simán csak átgyalogol a kocsin, jól összeb...a és ennyi. Milyen indítattásból csinál ilyet egy macska? Lehet, hogy nyest ami ezt teszi?
2014. ápr. 13. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha meg soha nem lattad, akkor valoszinuleg nyest.

Ha macska lenne, mar lattad volna valszeg, mert azok nem zavartatjak magukat, hogy latjak-e oket vagy sem.

Ultrahangos nyestriasztot tanacsolnak, mint teljesen humanus, de vegleges.

2014. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy macska a karmait normalisan behuzva tartja - ez macska nem lehet szerintem se. femteruleten aludna egy macska ? nem hiszem, az neki hideg.
2014. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár macska akár más, (ha az ultrahangos módszer nem jön be)esetleg takard le valami ponyvával a kocsit, így legalább a nyomai nem látszanak, a kajával, nem keni össze, és nem telibe csinálja, ha rajta ürít.
2014. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy macska, amíg lakótelepen laktunk, nekünk is mindig tiszta tappancsnyom volt az autónk.

Sajnos semmivel sem tudod távoltartani őket, csak letakarni tudod az autót. A macska azért szeret a motorháztetőn pihenni, mert az használat után egy ideig még meleg. Takard le legalább a motorháztetőt és a szélvédőt egy pokróccal és megoldódik a probléma. Viszont karistolást mi soha nme láttunk az autón és a macska nem is karmolná a fémet, ha ugrik is, kapaszkodás nélkül fel tud ugrani, így a karcolásokat szerintem valami más okozza.

2014. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy nem macska! Szerintem leginkább nyest! A macska nem hurimpálja a kajáját és nem kakil piszkít bele ilyen helyekre, mert szeretik elásni, betemetni! A nyest összekarmolhatja és nagyon hasonló a lábnyomuk a macskákéval! A nyest ellen a kutyaszőr segít, ha van kutyád, fésüld meg és egy csomót tegyél a kocsiba, nem kell a motortérbe, pl anyósülés lábhoz, esetleg rá is ragszdhatod valamire, hogy ne szálljon szanaszét! Ha nincs kutyád, kérdezd körbe a szomszédokat vagy a kozmetikában próbálkozz, ott mindig van "elhullott" szőr! :)
2014. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Valami csak beválik.
2014. ápr. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!