Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legolcsóbb prémium...

Melyik a legolcsóbb prémium minőségű macskatáp? Sziáminak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van kifejezetten sziáminak való táp, de ez oszt szoroz valamit?

2014. ápr. 17. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fajtamacskám úgyhogy az utóbbira sajnos nem tudom a választ!

A legolcsóbb a Happy Cat, a Purina Cat Chow és a Josera! Ezek már jó minőségűek, persze vannak ettől jobbak is, de nem kell túlzásokba esni, abban sem biztos hogy több a cucc mint amit ráírnak, csak éppen van neve! Pl.: a Royal Canin elég felkapott, egyik legdrágább, de visszaosztva kis adagokra nem vészes, csak egyszer kell nagyot venni és kifizetni, tenyésztők is etetnek vele, de sehol nem tüntetik fel a hústartalmát! Ezeknek a prémium tápoknak a lényege az lenne, hogy minél több hústartamuk legyen és ne legyen tele szeméttel az egész! Sokan mondják hogy a Whiskas sz@ar.. Én ismerek olyat aki 30 éve (lehet hogy nincs 30 éve Whiskas, akkor 25 éve, mert kint már előbb volt és sokat vásároltak kint az ismerőseim)több macskagenerációt felnevelt és éltetett Whiskason! Semmi bajuk nem volt, öregségben haltak meg! Persze ettől még én nem etetek Whiskassal, a száraz tápja színes és nem hiszem hogy a répától és a spenóttól az, hanem a színezéktől! Sokan azt mondják ha már nem színes a táp, akkor az már nem rossz! Etettem kóbor macskákat, az összes olcsó táp, a reálos, az aros, a kitekat stb mind színes..Ezeket nem adnám a cicámnak!

Én Whiskas tasakosat és Cat Chow szárazat adok neki! Nagyon szereti! A tasakos néha más, szokott lenni Félix vagy Frieskis, néha perfekt fitt, de ez már drágább!

Ne emészd magad túl, én hónapokig váltogattam, jobbnál és drágábbnál drágább tápokat vettem neki, amit aztán meg sem evett, a kóborkák kapták meg! Érdemesebb akár egy ilyen alacsony áru de jó minőségű tápot választani,vagy akár a drágábbat, ki hogyan, mert sokkal kevesebbel jól is lakik a cica, és sokáig nem lesz éhes, mert jó anyagok pl hús vannak benne!

2014. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ecsemecse ***** válasza:
100%
Ismerősöm sziámia a Royal Canin sziámiáknak valóját eteti. Nem tudom, hogy mennyivel jobb a simánál, mert volágáletében fajtatápot evett, már ezzel hoztuk el a tenyésztőtől is. De cicája válogatja. Az enyém például annyira nem szereti a Royalt (sima felnőtteknek való, egyszerű házimacs),a Cat Chowot viszont még jutalomfalatként is tudom használni, annyira imádja. Szerintem érdemes akár több féléből is egy-egy kisebb adagot venni, meglátod, hogy mennyire ízlik neki, meg megtapasztalod a hatását is, hogy jobb-e a fajtatáp vagy nem. Mi is kísérleteztünk, mire kialakult. :)
2014. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Premiere High 5 . Fressnapfban kapható, érdemes kipróbálni.
2014. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!