Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a cicám, vajon meddig még?

Vemhes a cicám, vajon meddig még?

Figyelt kérdés
A cicám először vemhes. Fogalmam sincs mikor eshetett meg. Ma éreztem először, hogy mozognak a cicák. Esetleg ebből meg lehet állapítani, hogy hány hét van még hátra? (utána olvastam google-n, de csak annyit tudtam meg, hogy 60-71napig vemhes egy macska)
2014. ápr. 22. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már elkezd tágulni, akkor onnantól max 1-2 hét!
2014. ápr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy állatorvos meg tudja mondani!
2014. ápr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ivartlanitasd.Vemhesen is lehet. Aztán majd megérted miért ha gazdit kell keresni a kicsiknek.Az oltásokat is beadatod nekik???
2014. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mit értesz tágulás alatt?

Az állatorvos elég drágán végzi el a vizsgálatot így az nem jöhet szóba.

Nem fogom ivartalanítani az kegyetlenség.. ha megszülettek utána ivartalanítjuk.. a kicsiknek meg lesz gazdája.. eddig is megoldottuk de ez egy új cica és mivel 5éve ő az első cica a háznál így nem tudom mi legyen.. Már elég kerek a hasa..

ÖNJELÖLT ÁLLATVÉDŐK MEG HASONLÓK INNENTŐL KÍMÉLJENEK!

2014. ápr. 22. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát elkezd tágulni mint az embereknél is!
2014. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Önjelölt állatvédők...

Tudtad mi fog várni, mégis feltetted a kérdést.

Szánalmas vagy.

2014. ápr. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már bocs de miért is kéne tudnom, hogy rögtön amellett érvelsz, hogy megöljük őket? Nem vagyok tenyésztő nem is akarok az lenni de ha már így alakult akkor megszületnek és el lesznek ajándékozva.. Ez nem szánalmas csak emberi látásmód.. Nem értem miért kéne megölni őket.. Attól szerinted jobb lenne? Hát kétlem! ;)
2014. máj. 2. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!