Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Royal Canin vagy a Sanabelle...

A Royal Canin vagy a Sanabelle a jobb macskakaja?

Figyelt kérdés

Szoktam venni Royal Canin Kitten-t vagy Sanabelle Kitten-t, de igazából sok másfajtát is, nincs valami lista hogy melyik a legjobb, melyik a második helyezett, stb?

A macskám nem eszi meg a nedves kaját, meg a sima húst sem, semmit a tápon kívül szinte, szóval abból jó fajtát szeretnék neki, de megfizethető is legyen azért.



2014. máj. 8. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs lista,nem is lesz.Mivel egyik macska sem egyforma.Van amelyiknek jó az egyik,a másiknak attól megy a hasa pl.


Ki kell tapasztalni,a tiednek mi a jó.Mitől a legszebb,mitől jó a széklete,nem hullik a szőre annyira,szép selymes stb.


A Royalban sok a gabona,amire egyébként szüksége sincs,de mégis azzal van tele.

Én a helyedben olyan tápot keresnék,aminek a lehető legmagasabb a hústartalma és gabonamentes.És a pénztárcádnak is megfelel.

A Sanabelle-t nem ismerem,de elolvastam az összetevőket,szerintem iszonyat drága a beltartalomhoz képest.


Én Brit Sterilised táppal etetek 8 kg 6500 ft (netről rendelve 7500 ft).

Eggyel jobbnak mondják a BritCare-t,de ezekben van gabona.


Gabonamentes az Orijen,a Fish4Cats,Feline caviar,Acana, és a Happy Cat egyes termékei.Ezek mind gyártanak gabonamentes tápokat,érdemes szétnézni és válogatni,melyik éri meg neked a legjobban.

Én mindig a legnagyobb kiszerelésben veszem a tápot,mert úgy a legolcsóbb és nagyon sokáig elég.A 8 kg-os zsák 6 hónapi elég egy cicára.

2014. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sanabellenek van gabonamentes tápja, nagyon jó tapasztalataim vannak vele. Persze az nem kitten, hanem felnőtt táp. Royal-t egyszer próbáltam, soha többet! Igaz szépek voltak a cicák tőle, de tele van gabonával és szerintem valami ízfokozó is lehet benne, mert utána nem voltak hajlandók mást megenni.
2014. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Royal Canin drága igaz, de nagyon jó vitaminhiányos macskáknál az állatorvosok mindig ezt az eledelt ajánlják.

Jó még a Felix bár azt nem irtad..

2014. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A felix nem jó, 4% hús van benne,meg millió gabona.

A Royal-t meg csak az az állatorvos ajánlgatja,amelyik azzal van szerződésben...amelyik másikkal,az azt ajánlgatja.

Így működik ez.


Nálunk a doki Royallal kezdett,az volt az isten,azt adta mindenkinek,jó pénzért persze.

Utána Royallal felbontotta a szerződést,helyette szerződött a Hill's-szel,most már az a táp az atyaúristen :D


Mellesleg mindkettő tele van gabonával.

2014. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia. Nyugodtan megveheted bármelyiket, de én leginkább a Royal Kittent ajánlanám vagy Hill's terméket. Ezek már évtizedek óta bizonyítanak és beváltak. A minőségi tenyésztők nagy része ezeket választja, nem véletlen. Aki itt valamelyik prémium terméket gagyizza az egyáltalán nem szakértő, sokszor nem is próbált csak egy félét. A hozzászólásokból látszik, hogy nem is konyítanak a takarmányozáshoz. Menj be egy szaküzletbe és ott, vagy egy tenyésztőnél érdeklődj. Amelyik drága, az általában jobb minőségű is.
2014. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Nyugodtan megveheted bármelyiket, de én leginkább a Royal Kittent ajánlanám vagy Hill's terméket. Ezek már évtizedek óta bizonyítanak és beváltak. A minőségi tenyésztők nagy része ezeket választja, nem véletlen. Aki itt valamelyik prémium terméket gagyizza az egyáltalán nem szakértő, sokszor nem is próbált csak egy félét. A hozzászólásokból látszik, hogy nem is konyítanak a takarmányozáshoz. Menj be egy szaküzletbe és ott, vagy egy tenyésztőnél érdeklődj. Amelyik drága, az általában jobb minőségű is. A gabonázósoknak meg egy kicsit utána kéne olvasgatni az aminosavak felépítéséről, és beépülési folyamatairól. Lehet kezdeni a kukoricával, mint teljesértékű fehérje forrásról az ismerkedést.
2014. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Nyugodtan megveheted bármelyiket, de én leginkább a Royal Kittent ajánlanám vagy Hill's terméket. Ezek már évtizedek óta bizonyítanak és beváltak. A minőségi tenyésztők nagy része ezeket választja, nem véletlen. Aki itt valamelyik prémium terméket gagyizza az egyáltalán nem szakértő, sokszor nem is próbált csak egy félét. A hozzászólásokból látszik, hogy nem is konyítanak a takarmányozáshoz. Menj be egy szaküzletbe és ott, vagy egy tenyésztőnél érdeklődj. Amelyik drága, az általában jobb minőségű is. A gabonázósoknak meg egy kicsit utána kéne olvasgatni az aminosavak felépítéséről, és beépülési folyamatairól. Lehet kezdeni a kukoricával, mint teljesértékű fehérje forrással az ismerkedést.
2014. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!