Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kölyök cica korát hogy lehet...

Kölyök cica korát hogy lehet megállapítani, és honnan tudom hogy már elválasztható?

Figyelt kérdés
Mentettem 3 kölyköt a mamájukkal együtt. Szegény olyan ember sufniába ellet aki bántotta volna őket, de szerencsére amikor észre vette őket szólt, ezért elhoztam őket. A kölyköknek is megvan a gazdi és az anya cica eredeti gazdija is meglett. Már nem bolygatjuk őket, elég stresz volt egy költözés. Nem tudom menyi idősek, szemük teljesen nyitott, de még inkább csak kúsznak, nem állnak stabilan. Menyi idősek lehetnek és mikor elválasztható?
2014. máj. 9. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
2-3 hetesek lehetnek és legkorábban 8 hetesen választhatóak el.
2014. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 savanyújóska ***** válasza:
Elméletileg kb. 2-3 hetesen tanulnak meg rendesen járni, elválasztást nem tudom, de szerintem viszonylag könnyen utána lehet nézni interneten, illetve meg lehet kérdezni egy állatorvost, ha azzal mész oda, hogy hamarosan lesz egy újabb páciense, biztos nem fog elhajtani...:D
2014. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!