Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom lépcsőtől távol...

Hogy tudom lépcsőtől távol tartani?

Figyelt kérdés
9 hetes kiscica és mindig fel akar jönni a lépcsőn. De mivel nincs a lépcső teljesen bedobozolva könnyen kieshet hátul. Kisebbet csúszott már le, de nem szeretném, ha 3-4 méterről leesne. Vettünk már ilyen karám szerűt (fokra kell betenni keresztbe), de kb 2 nap alatt megtanulta átmászni.
2014. máj. 14. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Leesik, megtanulja. Tegyél alá valami puhát.
2014. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Snapette ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, ha leesik is, nem törik össze, maximum megijed, de azért nem olyan bugyuták a cicák, és pont, hogy a lépcsőtől nem fogod tudni távol tartani, mert az olyan izgalmas nekik.
2014. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De olyan kis picurka még. Félek, hogy egyszer a legtetejéről leesik és el is pusztul mire megtanulhatná, hogy ne menjen fel.Amúgy a férjem is azt mondja, hogy úgy féltem mint a gyereket :D
2014. máj. 14. 12:49
 4/4 Medvi ***** válasza:
Nyugodtan féltsd csak, hiszen szereted, és tényleg gyerek még, ha nem is emberformájú. A lépcső alá tegyél egy nagy szivacsmatracot.
2014. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!