Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám és nem tudom...

Audius1 kérdése:

Van egy macskám és nem tudom mi a baja nem eszik szinte semmit és állando jelegel fosik?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!!!!
2014. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Olyan opció,hogy állatorvos még nem merült fel?Vagy ez csak egy macska,nem érdemes rá pénzt kiadni?
2014. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ha te hasonló állapotban lennél, már elmentél volna dokihoz. Ő nem tud maga elmenni, ezért légyszíves vidd el, hiszen felelősséggel tartozol iránta.
2014. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én persze szeretem meg minden de gondolom nem azért irtam ki hog amit én is tudok meg mondjátok !
2014. máj. 15. 06:02
 5/10 Medvi ***** válasza:
48%
Tényleg jobb lenne egy állatorvos, de ha nem tudod gyorsan elvinni, akkor otthon is elkezdhetsz antibiotikumot adni neki. Ha felnőtt cica, akkor fogsz egy tabletta AUGMENTINT, vagy AMOXICILLINT, talán van otthon, vagy szerezz valakitől.Feldarabolod 6-8 darabra az 1000 milligrammosat, és naponta 1 darabot beadsz neki májkrémbe csomagolva. Ha nem akarja megenni, le kell nyomnod a torkán. Ha fertőzésről van szó valószínűleg segíteni fog rajta. Tejet ne adj neki, csak diétás kajákat. Főtt húst, sajtot, száraztápot. Ha mégsem javulna, 1-2 napon belül, vidd orvoshoz. Jó lenne tudni, mióta beteg, mennyi idős, van-e láza, issza-e a vizet legalább.
2014. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Embernek való gyógyszert ne adj neki! Vidd állatorvoshoz!
2014. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha valaki macskájának volt is hasonló tünete,nem biztos hogy ugyanaz a betegség okozza.

Csak orvos tudja megmondani,mi a baj.

2014. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

33%-os,ilyen ostobaságokat ne írj már.Simán kinyírja a macskát,ha rád hallgat.


Kérdező,a macskád beteg,orvosra van szüksége.Pont,mint neked is,ha beteg vagy.

Ennyire egyszerű,itt senki sem orvos,és még ha az is lenne,vizsgálat nélkül nem tudja megmondani.

2014. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Medvi ***** válasza:
Ezek a gyógyszerek valóban hatékonyak lehetnek egy fertőző eredetű hasmenés esetén, sokszor használtam már őket, természetesen állatorvos útmutatása alapján. Örvendeznék, ha a kérdező válaszolna a feltett kérdéseimre, vagy megírná, hogy voltak-e orvosnál. Azért merészkedtem ilyen javaslatot tenni, mert feltételezem, hogy a kérdező még gyerek, és akkor az állatorvosi segítség a szülők függvénye. A szülők pedig néha elég furák tudnak lenni, de reméljük, hogy itt felelős állattartókkal van dolgunk.
2014. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Óvatosan a gyógyszerekkel! Pl. a paracetamoltól felfordulhat! Tudtommal az amoxacilin mehet neki, de ha nincs pénzed, kérdezz meg egy dokit! Jóérzésü dokinjál a tanácsadás ingyenes!
2014. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!