Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne összeszoktatni a...

Hogy lehetne összeszoktatni a kismacskákkal?

Figyelt kérdés
A kutyánk a felnőtt macskáinkat nem bántja, de most vannak kiscicák és őket biztosan bántaná, ha egyedül hagynánk velük. Megszagoltattam őket vele, hagytam, hogy körülötte mászkáljanak stb., de nagyon furán nézi őket, látszik rajta, hogy levadászná őket. Mit lehetne még csinálni, hogy megértse, hogy nem bánthatja őket? Ha úgy nagyon nézi őket és nyalja a száját akkor leszidjam?
2014. máj. 17. 15:39
 1/1 Medvi ***** válasza:
Valószínűleg jól látod a helyzetet, hogy le akarja vadászni őket. Ismerem a kutyáknak ezt a nézését. Semmi jót nem jelent. Megpróbálhatod leszidni, az egészben az a baj, hogy ha nem leszel ott, hogy rászólj, azt fogja tenni, amit az ösztöne diktál, meg fogja ölni őket. Saját káromon tapasztaltam sajnos. Ne hagyd együtt őket felügyelet nélkül, zárd külön ha elmész. A kan kutyák egyébként sokkal megbízhatatlanabbak, mint a nőstények.
2014. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!